NRF wybrał Dyrektora Handlowego Aftermarketu | MOTOFAKTOR

NRF wybrał Dyrektora Handlowego Aftermarketu

person Adrian Januszkiewicz 25/05/2022

Firma NRF ustanowiła Zbigniewa Rubę swoim Dyrektorem Handlowym Aftermarketu.

W ciągu ostatnich czterech lat przychody NRF wzrosły o 45%. Osiągnięto to dzięki rozwijaniu biznesu z dotychczasowymi, ale także wieloma nowymi klientami. NRF współpracuje również z dużymi międzynarodowymi grupami zakupowymi, co z pewnością przyczynia się do sukcesu w aftermarkecie. W związku z rozwojem NRF zmienia się również organizacja wewnętrzna firmy.

 

Najnowszym wydarzeniem w strukturach NRF jest zajęcie nowego stanowiska przez Zbigniewa Rubę, który pełni swoją funkcję w Gdańsku. Ma wieloletnie doświadczenie w branży aftermarketowej. 7 lat temu dołączył do NRF jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży i Operacji, odpowiadając za rozwój biznesu i operacje na terenie całej Europy Wschodniej. Wraz ze swoim zespołem przyczynił się do wielu sukcesów w tym regionie. Obecnie Zbigniew Ruba koordynuje kolejny duży projekt, jakim jest budowa nowego magazynu w Gdańsku o powierzchni ponad 30 000 m2. Ma być to największy magazyn NRF.

W nowej roli Dyrektora Handlowego Aftermarketu, Zbigniew Ruba będzie odpowiedzialny za wszystkie działania sprzedażowe na rynku wtórnym we wszystkich regionach. W Europie Wschodniej dotychczasowe stanowisko Zbigniewa Ruby obejmie Łukasz Piątek. Od 11 lat pracuje on w NRF jako Business Developer na terenie Polski, Skandynawii oraz krajów bałtyckich.

 

Jestem niezwykle dumny z uznania, jakie otrzymałem którym jest nowe stanowisko. Jestem pewien, że wraz ze zmotywowanym zespołem kolegów i koleżanek z różnych stron świata, będziemy kontynuować nasz rozwój jako przodujący dostawca na rynku wtórnym – powiedział Zbigniew Ruba.

 

Źródło: NRF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).