NRF wprowadza nową gamę czujników – CTS | MOTOFAKTOR

NRF wprowadza nową gamę czujników - CTS

person Joanna Piszcz 11/11/2022

W zeszłym roku firma NRF wprowadziła czujniki temperatury spalin (EGTS). Tym razem poszerza ofertę o  czujniki temperatury płynu chłodzącego (CTS).

 

Na jeden pojazd instalowane są zazwyczaj maksymalnie dwie sztuki. Ponadto, mają zastosowanie w pojazdach hybrydowych i elektrycznych. Wszystkie CTS są wszechstronnie testowane w nowym hiszpańskim laboratorium czujników NRF. W czystym pomieszczeniu z certyfikatem ISO firma NRF może testować, zatwierdzać i rozwijać wszelkiego rodzaju produkty, takie jak czujniki. W wyniku tych działań, NRF oferuje niezawodny asortyment wysokiej jakości czujników. A ponieważ są to części na rynek wtórny, są również konkurencyjne cenowo.

 

Gama CTS ma jedną dużą zaletę, są to części EasyFit (dostarczane z O-ringiem, podkładką lub zaciskiem). Gdy wymaga tego montaż, wszystkie części, takie jak O-ring, podkładka czy zacisk, są dostarczane bezpośrednio w pudełku. NRF wprowadza 106 nowych pozycji, pasujących do ponad 145 milionów samochodów osobowych i 1,5 miliona ciężarowych.

 

NRF CZUJNIKI TEMPERATURY PŁYNU CHŁODZĄCEGO:

• Obejmują duży zakres pojazdów
• Szeroko testowane w naszym nowym laboratorium czujników NRF

 

Film prezentujący instalację czujnika CTS:

Źródło: NRF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).