NRF wprowadza do oferty przewody turbo | MOTOFAKTOR

NRF wprowadza do oferty przewody turbo

person Redakcja 9/05/2023

Firma NRF, producent i dostawca części do układów chłodzenia, wprowadza na rynek duży asortyment przewodów turbo.

 

W zależności od układu pojazdu, liczba i położenie przewodów turbo może się różnić. W układzie chłodzenia powietrza doładowującego stosuje się co najmniej cztery przewody: dwa po stronie intercoolera, jeden po stronie turbosprężarki i jeden po stronie kolektora dolotowego. Montaż przewodów rozgałęzionych odbywa się za pomocą opasek zaciskowych.

 

Gama przewodów turbo składa się z 282 referencji do samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Cała gama przewodów turbo to produkty Easy Fit, więc w opakowaniu znalazły się odpowiednie opaski zaciskowe, co zapewnia łatwy i szybki montaż.

 

Wszystkie wprowadzone przewody turbo są wszechstronnie testowane we własnym centrum badawczo-rozwojowym NRF w Polsce.

Źródło: NRF

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).