NRF THE BUBBLE - dołącz do webinariów technicznych na żywo | MOTOFAKTOR

NRF THE BUBBLE - dołącz do webinariów technicznych na żywo

person Adrian Januszkiewicz 1/09/2021

NRF organizuje wyjątkowe wydarzenie o nazwie THE BUBBLE, aby spotkać się z tymi, którzy nie będą mogli się pojawić na targach Automechanika.

NRF ma świadomość, że większość osób nie będzie mogła odwiedzić jego stoiska na targach Automechanika Frankfurt 2021. Dlatego organizuje dodatkowe spotkanie, na tydzień przed jego obecnością we Frankfurcie. Event odbędzie się w dniach 6-9 września w Walencji (Hiszpania), gdzie zgromadzi się międzynarodowa reprezentacja NRF.

 

NRF Polska postanowiła wyruszyć w drogę aż do Walencji. Jej przedstawicieli będzie można spotkać na trasie w specjalnie udekorowanych kamperach.

 

Cztery #COOLHOUSEONTHEROAD NRF przejadą przez następujące miejsca:

 

Gdańsk (Polska) -> Brno (Czechy) -> Wiedeń (Austria) -> Zagrzeb (Chorwacja) -> Gorycja (Słowenia) -> Werona (Włochy) -> Cremona (Włochy) -> Genua (Włochy) -> Nicea (Francja) -> Marsylia (Francja) -> Barcelona (Hiszpania) -> Walencja (Hiszpania)

Podczas trwania THE BUBBLE, NRF będzie spotykał się z klientami online. Na te spotkania zapisać się można tutaj.

 

Ponadto każdy może dołączyć do technicznych transmisji na żywo dotyczących np. A/C w samochodach elektrycznych.

 

NRF zapewnia wszystkie seminaria w 8 różnych językach.

Aby dołączyć do webinariów należy kliknąć ENTER LIVE WEBINAR.

 

Źródło: NRF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).