NRF przedstawił 4 nowe grupy produktów we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

NRF przedstawił 4 nowe grupy produktów we Frankfurcie

person Adrian Januszkiewicz 29/09/2022

Zespół NRF uczestniczył w targach Automechanika Frankfurt 2022 pokazując swoje produkty na stoisku o powierzchni 160 m2 w hali 3.0.

Premiery 4 grup produktowych NRF

W zeszłym roku NRF wkroczył do świata czujników wprowadzając czujniki temperatury spalin (EGTS). Ta nowa grupa produktów została dobrze przyjęta przez rynek. W rezultacie NRF wprowadził na targach Automechanika dwie kolejne grupy czujników: czujniki temperatury płynu chłodzącego oraz czujniki ciśnienia w układzie wydechowym.

 

Oprócz grup czujników, firma NRF wprowadziła na rynek obudowy termostatów jako rozszerzenie dotychczasowej oferty termostatów. Ostatnią wprowadzoną grupą produktów były gumowe węże dolotowe. We wszystkich poszczególnych premierach produktowych uczestniczyli prezesi firm Nexus Automotive International, TEMOT International, Groupauto International oraz ATR International.

Demonstracje techniczne NRF na żywo

Na dodatkowym stoisku zewnętrznym można było spotkać się z zespołem Wsparcia Technicznego. Firma NRF zaprezentowała swoje trzy samochody pokazowe, odzwierciedlające jakość, wydajność i przyszłościowe podejście marki.

Stoisko zewnętrzne NRF na targach Automechanika Frankfurt 2022

Wzrok przyciągał driftowy samochód BMW serii 3, wyposażony w standardową chłodnicę i wentylator chłodzący NRF.

Źródło: NRF

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).