Nowy zestaw ADAS Delphi Technologies | MOTOFAKTOR

Nowy zestaw ADAS Delphi Technologies

person Adrian Januszkiewicz 13/11/2020

Nowy modułowy zestaw dodaje statyczną i dynamiczną kalibrację systemów ADAS do narzędzi diagnostycznych Delphi Technologies.

BorgWarner wprowadza nowe rozwiązanie diagnostyczne do swojego portfolio Delphi Technologies Aftermarket. Umożliwia to warsztatom dodawanie nowego rodzaju usług diagnostycznych do ich oferty usług i zwiększanie ich przychodów, czyli obsługę nowej technologii ADAS, która staje się jednym głównych systemów w większości pojazdów i może stanowić istotną część prac serwisowych i naprawczych.

Od 2020 roku ponad 40% nowych pojazdów będzie wyposażonych standardowo w co najmniej dwa typy ADAS, a liczba ta prawdopodobnie wzrośnie. Rosnąca liczba samochodów wyposażonych w tę zaawansowaną technologię stanowi doskonałą okazję dla warsztatów do oferowania klientom usług związanych z kalibracją systemu ADAS co jest krytyczne dla bezpieczeństwa i daje możliwość rozwoju działalności warsztatu. Alex Bertoli dyrektor ds. diagnostyki i rozwiązań serwisowych w Delphi Technologies Aftermarket

 

Aby wesprzeć ten rosnący segment rynku, nowy program ADAS obejmuje modułowy zestaw, który współpracuje z istniejącym tabletem i oprogramowaniem diagnostycznym DS. Podstawowy zestaw zawiera – główny wspornik, belkę regulacyjną z laserami, mocowania na na felgach, stopniowane wsporniki i lusterka, ponadto występuje szereg akcesoriów w opcji, takich jak panele pomiarowe do kalibracji przednich kamer popularnych marek, takich jak Volkswagen, Mercedes-Benz, Renault, Peugeot, Citroen, Toyota i Mazda.

 

Zestaw pozwala na obsługę 284 modeli z kalibracją kamer i 146 modeli z kalibracją radaru, pokrywając 31 marek pojazdów będzie rozszerzony w ramach naszych ciągłych programów rozwoju oprogramowania. Delphi Technologies stara się nadążać za zmieniającym się rynkiem systemów ADAS i poszerzać swój program, zapewniając warsztatom możliwość wykonywania kalibracji w coraz szerszym zakresie zastosowań motoryzacyjnych.

 

Funkcje wymagające takiej kalibracji obejmują regulację kamery cofania, kalibrację kamery przedniej po stronie kierowcy i pasażera, a także kalibrację radaru dla szerokiego zakresu układów bezpieczeństwa wykorzystujących systemy detekcji. Może być używany w trybie dynamicznej kalibracji lub z panelami i oryginalnym serwisowym wyposażeniem producenta pojazdu. Zawiera również łatwe do wykonania instrukcje krok po kroku wbudowane w oprogramowanie, umożliwiające szybką i dokładną kalibrację.

Zdajemy sobie sprawę, że ADAS stanowi dodatkową inwestycję finansową dla warsztatów. Dzięki naszej modułowej konstrukcji warsztaty będą miały możliwość wyboru wybranych przez siebie funkcjonalności, a wraz z rozwojem swojej działalności obsługi systemów ADAS będą mogły zwiększać swoje możliwości, korzystając z elastycznej oferty produktowej efektywnych narzędzi ADAS. Alex Bertoli

 

Źródło: BorgWarner

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).