Nowy serwis KYB o motorsporcie | MOTOFAKTOR

Nowy serwis KYB o motorsporcie

person Redakcja 10/09/2019

KYB Europe Aftermarket uruchomił nowy serwis internetowy poświęcony sportom motorowym.

Strona jest dostępna pod adresem: www.kybsport.com

 

KYB sponsoruje wiele teamów w prestiżowych dyscyplinach sportu motorowego na całym świecie. Nowy serwis internetowy gromadzi wszystkie informacje w jednym miejscu, aby na bieżąco przedstawiać postępy każdego zespołu. Sponsoring obejmuje szeroki wachlarz wydarzeń: od szybkich, trudnych wyścigów World Rallycross, przez długodystansowe, takie jak Asia Cross Country Rally, po superszybkie Super GT.

 

 

KYB Corporation dysponuje zespołem oddanych inżynierów zajmujących się sportami motorowymi, z ogromnym doświadczeniem w opracowywaniu wysoce wyspecjalizowanych produktów do wykorzystania w wyścigach i rajdach. Zapotrzebowanie na najnowocześniejsze komponenty w tak konkurencyjnym środowisku wymaga precyzji i jakości na światowym poziomie. Elektroniczne systemy wspomagania układu kierowniczego KYB (EPS) są szeroko stosowane w sportach motorowych, a w szczególności w wyścigach długodystansowych, takich jak 24-godzinny wyścig Le Mans. Również elementy zawieszenia KYB cieszą się zaufaniem wielu zespołów z dziedziny motorsportu, biorących udział w różnych wyścigach.

 

 

Na stronie internetowej KYB Sport pojawiły się takie zespoły jak: APR Racing, EKS, Toyota Gazoo Racing, Goodsmile Racing, Team JAOS i Monster Energy RX Cartel. Serwis zawiera aktualne wiadomości i blogi na temat wydarzeń ze świata sportów motorowych związanych z KYB.

 

Nowa strona internetowa to świetne miejsce, w którym KYB może prezentować swoje zaawansowane rozwiązania techniczne. Chcemy stworzyć miejsce, w którym będziemy prezentować europejskim klientom wspaniałe zespoły, które sponsorujemy na całym świecie, jak również dostarczać informacji na temat marki KYB fanom tych zespołów Jordan Day Marketing Manager w KYB Europe

 

Uruchomienie nowego serwisu internetowego nie mogło być lepiej zaplanowane w czasie, tj. po udanym występie teamu Toyota Gazoo Racing (TGR) w 24-godzinnym wyścigu na Nürburgring. Team TGR korzysta z elektronicznego systemu wspomagania układu kierowniczego i zawieszeń KYB, a ich oba samochody ukończyły ten arcytrudny wyścig, podczas którego Lexus LC zajął 1. miejsce, a GR Supra 3. miejsce w swojej klasie.

 

Źródło: KYB

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).