Nowy projekt klocków hamulcowych Brembo Xtra | MOTOFAKTOR

Nowy projekt klocków hamulcowych Brembo Xtra

person Adrian Januszkiewicz 30/09/2021

Gama produktów Brembo Xtra zyskała nową jakość i nowoczesny wygląd.

Firma Brembo, zmienia projekt klocków hamulcowych Brembo Xtra przeznaczonych na aftermarket. Seria produktów została stworzona do tarcz nawiercanych i nacinanych dla entuzjastów sportowej jazdy, aby zagwarantować komfort i trwałości podczas codziennego użytkowania na szosie.

 

Dostępne na rynku od czerwca 2021 r., klocki hamulcowe Brembo Xtra wyróżniają się szarą podkładką z czerwonym logo „Brembo Xtra”. Nowy wzór zastępuje znaczek wygrawerowany laserowo na materiale ciernym.

Zgodnie z wysokimi standardami zrównoważonego rozwoju, nowe klocki hamulcowe są sprzedawane w specjalnym pokrowcu, który w pełni nadaje się do recyklingu i zapewnia dodatkową ochronę. Oryginalne wzornictwo, wraz z ekologicznym opakowaniem, odróżniają serię Brembo Xtra od innych produktów firmy i podkreślają jej jakość ultra-premium.

 

Wprowadzona po raz pierwszy w 2018 r., seria klocków hamulcowych Brembo Xtra została zaprojektowana do tarcz Max i Xtra. Obejmuje ona ponad 100 referencji, w tym dla najnowszych samochodów małych, średniej wielkości i sportowych. W klockach zastosowano materiał o nazwie BRM X L01, stworzony przez inżynierów Brembo. Składa się on z ponad 30 warstw, produkowanych i testowanych w laboratoriach firmy.

 

Firma Brembo opracowała innowacyjny materiał dzięki doświadczeniu w dziedzinie oryginalnego wyposażenia oraz produktów o wysokiej wydajności do najbardziej ekstremalnych warunków. Klocki Brembo Xtra gwarantować mają doskonałe wyczucie pedału, komfortową i wydajną jazdę, a także zwiększoną stabilność tarcia, mniejsze zużycie i czystsze felgi.

 

Nowy klocki hamulcowe Brembo Xtra spełniają normy ECE R90 i są kompatybilnymi z zamiennikami do użytku drogowego. W fazie przejściowej na rynku będą dostępne przez kilka miesięcy zarówno nowe klocki z szarą podkładką, jak i starsze z czarną.

 

Źródło: Brembo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).