Nowy olej silnikowy w linii PLATINUM Max Expert

Nowy olej silnikowy w linii PLATINUM Max Expert

person Joanna Piszcz 6/12/2022

W pełni syntetyczny olej PLATINUM Max Expert V+ 5W-30 jest przeznaczony do najnowszych silników samochodów osobowych.

Obostrzenia dotyczące ochrony środowiska i nowe normy emisji spalin sprawiają, że OEM (producenci oryginalnego wyposażenia) muszą tworzyć coraz bardziej zaawansowane i dostosowane do wymogów, układy napędowe. W związku z zapotrzebowaniem współczesnego rynku motoryzacyjnego do oferty ORLEN OIL został wprowadzony nowy olej PLATINUM Max Expert V+ 5W-30.

 

MaxExpert V+ 5W-30 1LJest to najnowszej generacji, w pełni syntetyczny olej typu mid SAPS, w klasie jakości API SP i ACEA C3. Posiada oficjalną homologację do stosowania w silnikach koncernu STELLANTIS, Volkswagen Group, Mercedes-Benz Group AG, BMW Group, spełniających normy emisji spalin Euro 6d. Jego stosowanie pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału jednostki napędowej, przy jednoczesnej ochronie przed zjawiskiem LSPI (Low Speed Pre-Ignition). Trwały film olejowy zapewnia spadek oporów tarcia, co przekłada się na oszczędność paliwa oraz zabezpiecza wszystkie elementy silnika.

 

Więcej informacji na temat produktów PLATINUM Max Expert jest dostępnych na www.platinum.orlenoil.com.

 

Źródło: Orlen Oil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).