Nowy oddział INTER-TEAM we Włocławku | MOTOFAKTOR

Nowy oddział INTER-TEAM we Włocławku

8 lipca br. rozpoczyna pracę nowy oddział INTER-TEAM zlokalizowany we Włocławku, przy ul. Kruszyńskiej 43. Jest to 6. oddział spółki w województwie kujawsko-pomorskim i 88. w Polsce.

To niewątpliwie ważne miasto na logistycznej mapie INTER-TEAM. Dużym atutem jest lokalizacja nowego oddziału z bezpośrednim wjazdem na trasę łączącą przemysłowy wschód miasta z największym osiedlem mieszkaniowym „Południe”, a także zaporę wodną i przeprawę przez Wisłę z węzłem autostradowym A1 „Pikutkowo”. Takie położenie oddziału pozwoli na sprawną obsługę dostaw do naszych klientów we Włocławku i w jego okolicach” – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Nowy oddział to blisko 700 m2 powierzchni magazynowej z wydzielonymi strefami przyjęcia i wydań towaru, stanowiskiem do przyjmowania zwrotów oraz 60 m2 przestrzeni przeznaczonej pomieszczenia biurowe i obsługę klienta.

Jak w każdej placówce INTER-TEAM, klienci mogą liczyć na fachową obsługę, doradztwo i pomoc w doborze części. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Zakupy można realizować na miejscu, korzystając z bogatego zaplecza magazynowego oraz zamawiać telefoniczne, mailowo lub poprzez platformę handlową INTER-TEAM.

Włocławek nie jest dla nas nieznanym miastem. Obsługiwaliśmy klientów w tej lokalizacji od wielu lat poprzez filię w Toruniu i wypracowaliśmy sobie dobre relacje z okolicznymi warsztatami. Teraz będziemy mogli mocniej zaakcentować naszą obecność w tym mieście, zapewnić lepsze wsparcie naszym stałym klientom i rozwinąć sprzedaż zapraszając nowe warsztaty do współpracy. Na początek zachęcam do odwiedzin w oddziale, poznania nie tylko naszej oferty części, ale także wyposażenia warsztatowego” – dodaje Paweł Nowosielski.

Adres nowego oddziału:

INTER-TEAM Włocławek

ul. Kruszyńska 43

87-800 Włocławek

tel. 54 427 11 07

e-mail: wloclawek@inter-team.com.pl

Godziny otwarcia:

pon. – pt.: 8.00 – 18.00

sob.: 8.00 – 14.00

Źródło: INTER-TEAM 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).