Nowy oddział Autos w Jeleniej Górze | MOTOFAKTOR

Nowy oddział Autos w Jeleniej Górze

person Adrian Januszkiewicz 4/12/2018

W Jeleniej Górze sieć Autos otworzyła swój 84. oddział w kraju i 3. w województwie.

Jeleniogórska filia Autos rozpoczęła działalność początkiem grudnia. Jest ona trzecią na Dolnym Śląsku po tych we Wrocławiu i Lubinie.

 

Nowy sklep znajduje się przy ulicy Łącznej 13, przy północnym wjeździe na Węzeł Grabarów łączący ulice Konstytucji 3 Maja, Wrocławską, Wincentego Pola i powstającą Obwodnicę Maciejowej.

 

Dane kontaktowe Autos Jelenia Góra:

ul. Łączna 13

58-506 Jelenia Góra

tel.: +48 75 616 13 35

e-mail: je­le­nia­go­ra@​autos.​com.​pl

 

Go­dzi­ny otwar­cia:

pon. – pt.: 8:00 – 18:00
sob.: 8:00 – 14:00

 

Źródło: Autos

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).