Katalog sprzęgieł LuK dla pojazdów ciężarowych | MOTOFAKTOR

Katalog sprzęgieł LuK dla pojazdów ciężarowych

person Adrian Januszkiewicz 15/01/2019

Nowa edycja katalogu  “LuK Clutches for Heavy Commercial Vehicles 2018/2019” zawiera, m.in. części i rozwiązania naprawcze dla pojazdów spełniających normy Euro-6.

Wysoka jakość i wytrzymałość części zamiennych, produkowanych zgodnie ze standardami obowiązującymi dla części na pierwszy montaż, to istotne czynniki dla operatorów flot samochodowych oraz firm transportowych. Wpływają one na obniżenie kosztów eksploatacji oraz wydłużenie okresów między przeglądami. Jest to szczególnie istotne w przypadku pojazdów ciężarowych. Na rynku części zamiennych Schaeffler ze swoją marką LuK jest uznanym partnerem dla segmentu pojazdów użytkowych. Firma nieustannie pracuje nad ulepszeniem swojej oferty produktów.

 

Rezultatem tych prac jest najnowszy, kompleksowy katalog części zamiennych“LuK Clutches for Heavy Commercial Vehicles 2018/2019”. Nowa edycja zawiera ponad 2 300 zastosowań i ponad 300 zestawów LuK RepSet dla pojazdów ciężarowych oraz autobusów. Kompendium obejmuje ponad 160 modeli najpopularniejszych producentów z całego świata, m.in. DAF, IVECO, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania i Volvo. Na ponad 250 stronach pracownicy warsztatów i dystrybutorzy znajdą wszystkie istotne informacje dotyczące rozwiązań Schaeffler, które znacznie wydłużają odstępy między przeglądami. Dotyczy to zarówno samonastawnych sprzęgieł LuK SmarTAC, tarcz sprzęgła marki LuK, jak i innowacyjnych okładzin HD 30 PLUS, oraz wielostopniowych systemów tłumienia drgań, jak 6-sprężynowe tłumiki drgań od LuK. Wśród nowości znajdziemy rozwiązania naprawcze LuK RepSet dla pojazdów spełniających normy emisji spalin Euro-6, takich jak Mercedes-Benz Actros 4 i Atego 3.

 

Przejrzysta struktura i użycie piktogramów ułatwiają odnalezienie właściwego modelu pojazdu oraz części zamiennej. Wszystkie informacje dostępne są po angielsku, francusku, niemiecku, włosku i hiszpańsku – oraz po raz pierwszy po polsku i rosyjsku. Katalog dostępny jest u partnerów handlowych Schaeffler Automotive Aftermarket. Można go także pobrać ze strony www.schaeffler.pl oraz www.repxpert.pl.

 

Źródło: Schaeffler

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).