Nowy katalog MANN-FILTER na DVD | MOTOFAKTOR

Nowy katalog MANN-FILTER na DVD

person Adrian Januszkiewicz 19/02/2019

Już teraz można otrzymać zaktualizowany katalog z rozszerzoną ofertą filtrów dla dystrybutorów i warsztatów.

Czy to filtry powietrza, oleju, paliwa czy filtry kabinowe — katalog MANN-FILTER na płycie DVD stanowi, obok katalogów drukowanych, jeden z najważniejszych wykazów filtrów w branży. W ten sposób firma MANN+HUMMEL, będąca światowym ekspertem ds. filtracji, prezentuje swoją paletę ponad 4800 wkładów filtracyjnych marki MANN-FILTER na europejski rynek części zamiennych.

 

Ponad 200 nowych typów filtrów do najnowszych modeli samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych oraz rolniczych i budowlanych uzupełnia i tak już szeroki asortyment filtrów o jakości oryginalnego wyposażenia. Wkłady filtrów z katalogu na płycie DVD na rynek europejski znajdują zastosowanie w ponad 48 000 samochodach i maszynach, z czego ponad 12 400 stanowią samochody osobowe i dostawcze, ponad 9100 pojazdy ciężarowe i autobusy, prawie 1000 motocykle oraz przeszło 25 500 pojazdy rolnicze i budowlane oraz urządzenia przemysłowe.

 

Popularną alternatywą jest katalog internetowy. Zawiera on animowane ilustracje poszczególnych filtrów i jest na bieżąco aktualizowany.

 

Właściciele warsztatów i handlowcy mogą zamawiać nowe płyty DVD bez dodatkowych opłat u swoich autoryzowanych partnerów MANN-FILTER lub bezpośrednio w firmie MANN+HUMMEL.

 

Źródło: MANN-HUMMEL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).