Nowy katalog Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Nowy katalog Herth+Buss

person Adrian Januszkiewicz 10/10/2019

Herth+Buss udostępniło swój najnowszy katalog zawierający nowości asortymentowe, jak i porady naprawcze.

Wśród nowości prezentowanych w katalogu znajduje się m.in. grupa produktów ClipFix spacer. Innym kluczowym obszarem są rozwiązania naprawcze RepCon oszczędzające czas i pieniądze, zawierające wiele nowych dodatków. Restrukturyzacja asortymentu kabli elektrycznych ułatwiła teraz znalezienie kabli i złączy kablowych bez trudności z rozróżnieniem dostępnych rodzajów opakowań.

 

Udoskonalono również zaciski do akumulatorów, oferując teraz jeszcze szerszy zakres produktów. Obecny katalog na 868 stron zawiera łącznie 366 nowych pozycji, w tym liczne rozwiązania naprawcze, wtyczki, gniazda i zaciski akumulatora. Jest on dostępny w języku niemieckim, angielskim i francuskim.

 

Przegląd wszystkich katalogów Herth+Buss można znaleźć pod linkiem. Z kolei nowy katalog w wersji cyfrowej jest dostępny tutaj.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).