Nowy katalog części zamiennych Schaeffler INA dla napędu osprzętu (FEAD) | MOTOFAKTOR

Nowy katalog części zamiennych Schaeffler INA dla napędu osprzętu (FEAD)

person Adrian Januszkiewicz 26/03/2019

Właściwie rozwiązania naprawcze dla prawie każdego samochodu, z około 300 zestawami INA FEAD KIT.

Schaeffler skatalogował szerokie portfolio produktów do kompleksowych napraw oraz pojedyncze części do naprawy napędu osprzętu silnika w nowym katalogu produktowym “INA Front End Auxiliary Drive 2019/2020”. Schaeffler, pod marką INA, od dekad rozwija innowacyjne produkty związane z napędem osprzętu (FEAD). Specjalista rynku części zamiennych oferuje teraz rozwiązania naprawcze dla ponad 100 różnych marek samochodów. Dzięki temu zapewnia sobie pokrycie rynku pojazdów europejskich na poziomie 97%.

Bezkonkurencyjna oferta produktów podkreśla naszą wiedzę na temat układów napędu osprzętu, które stają coraz bardziej skomplikowane i istotne w codziennej eksploatacji. Christian Kos Dyrektor działu Engine & Chassis w Schaeffler Automotive Aftermarket

 

Na prawie 1 200 stronach użytkownicy znajdą nie tylko ponad 300 zestawów INA FEAD KIT, ale także kompletną ofertę pojedynczych części takich jak: wolne koła pasowe alternatora, napinacze i rolki prowadzące. Dodatkowo do katalogu zostały dodane tłumiki drgań wału korbowego oraz ponad 600 referencji pasków napędowych. Katalog zawiera produkty do pojazdów wyprodukowanych od 1950 roku do dnia dzisiejszego – co oznacza, że naprawa starszych aut, z mniej skomplikowanym systemem napędu osprzętu, także może być prosta i szybka.

Niezawodność dzięki kompleksowym zestawom naprawczym

Naprawa nowoczesnego napędu osprzętu to interwencja w skomplikowany układ, w którego skład wchodzą między innymi pompa wspomagania, kompresor klimatyzacji czy alternator. Bardzo ciężko jest precyzyjnie określić, który z elementów osprzętu jest uszkodzony lub który może być powodem przyszłej awarii.

Dlatego myśląc długofalowo, zalecamy wymianę wszystkich elementów układu napędu osprzętu. Nasz zestaw INA FEAD KIT znajduje zastosowanie właśnie w takich przypadkach. Oferujemy gotowe rozwiązanie do naprawy układu napędu osprzętu, które zawiera wszystkie elementy niezbędne do przeprowadzenia optymalnej naprawy. Christian Kos

 

Czasochłonne poszukiwanie pojedynczych części stało się zbędne, a mechanik może skupić się bezpośrednio na naprawie. Zestawy INA FEAD KIT zawierają rolki napinające, rolki prowadzące, paski napędowe oraz graficzną instrukcję ułożenia paska. W zależności od potrzeb danego pojazdu, zestawy naprawcze mogą zawierać dodatkowo koło alternatora, pompę wody, tłumik drgań wału korbowego, czy też inne niezbędne akcesoria.

 

Przy użyciu nowego katalogu Schaeffler wyszukiwanie potrzebnych części jest łatwe
i precyzyjne. Przejrzyście zaprojektowany katalog, pozwala pracownikom warsztatów
na szybsze znalezienie części i rozwiązań, których szukają. Katalogi są dostępne
w 5 językach – angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim. W celu
otrzymania egzemplarza katalogu dla samochodów osobowych i dostawczych należy
zgłosić się do oficjalnych dystrybutorów produktów Schaeffler. Katalog jest dostępny
także w wersji on-line.

 

Źródło: Schaeffler

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).