Nowy katalog części DT Spare Parts do ciężarówek Volvo już dostępny | MOTOFAKTOR

Nowy katalog części DT Spare Parts do ciężarówek Volvo już dostępny

person Adrian Januszkiewicz 16/10/2019

Najnowsza aktualizacja katalogu części DT Spare Parts obejmuje części do ciężarówek Volvo serii FL 6, FL oraz FE.

Katalog zawiera informacje na temat około 1200 artykułów, które zastępują około 2600 numerów referencyjnych.

 

DT Spare Parts udziela 24-miesięcznej gwarancji na wszystkie produkty odpowiednie dla Volvo FL 6/FL/FE, która rozpoczyna się od zakupu przez użytkownika końcowego. Podobnie jak wszystkie produkty DT Spare Parts, nowe części również przeszły przez System Jakości Diesel Technic (DTQS) i spełniają najwyższe wymagania jakościowe.

 

Dostęp do katalogu można uzyskać w dowolnym momencie za pośrednictwem strony internetowej DT Spare Parts i można go zamówić w wersji drukowanej za pośrednictwem formularza kontaktowego lub za pośrednictwem lokalnych partnerów dystrybucyjnych. Wszystkie około 40 000 produktów z oferty DT Spare Parts można szybko i łatwo znaleźć na portalu partnerskim, korzystając z różnych opcji wyszukiwania, i je zamówić lub zapytać o nie przez całą dobę.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).