Katalog części DT Sare Parts do ciężarówek Mercedes-Benz

person Adrian Januszkiewicz 24/01/2019

Nowy katalog DT Spare Parts to ponad 260 nowych produktów dla marki Mercedes-Benz serii SK-/MK-/NG-.

Najnowszy katalog DT Spare Parts dla pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz serii SK-/MK-/NG- to 2,8 tys. części zastępujących 7,3 tys. referencji.

 

Ciągły rozwój oferty części zamiennych oferuje klientom marki DT Spare Parts stale rosnący wybór produktów i przyszłościowych rozwiązań z jednego źródła. Oprócz programu części zamiennych odpowiednich dla pojazdów Mercedes-Benz serii SK-/MK-/ NG-, w dziale pojazdów ciężarowych dostępne są jeszcze trzy programy z produktami części zamiennych DT odpowiednimi dla marki Mercedes-Benz.

 

Partnerzy dystrybucyjni i ich klienci warsztatowi mogą uzyskać dostęp do nowego katalogu produktów nadających się do pojazdów Mercedes-Benz serii SK-/MK-/NG- oraz wszystkich innych katalogów części zamiennych DT w wersji cyfrowej na stronie http://dcat.dt-spareparts.com . Drukowana wersja nowego katalogu jest dostępna u lokalnych partnerów dystrybucyjnych. Można ją też zamówić pod adresem http://cat.dt-spareparts.com.

 

Szczegółowe informacje o wszystkich produktach można również uzyskać w Internecie w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem wyszukiwarki produktów na portalu partnerskim.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl