Nowy dyrektor zarządzający Hankook Tire w Polsce

person Adrian Januszkiewicz 10/01/2019

Firma Hankook  powołała Rafała Spirydona na nowego dyrektora zarządzającego polskiego oddziału Hankook Tire.

Spirydon objął nowe stanowisko z dniem 1 stycznia 2019. Dysponuje on wieloletnim doświadczeniem w przemyśle oponiarskim, nabytym zarówno w pracy jako inżynier, jak i w działach sprzedaży. Od 2013 roku był dyrektorem sprzedaży w Hankook, odpowiedzialnym za region Polski i krajów bałtyckich. Na nowym stanowisku zajmie się dalszym wzmacnianiem obecności marek Grupy Hankook poprzez rozwój organizacji i skupienie się na wydajności operacyjnej. Nowo mianowany dyrektor zarządzający, posiadający wyższe wykształcenie w zakresie nauk technicznych, jest członkiem zarządu Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego.

Jesteśmy przekonani, że Rafał jest najlepszym wyborem na to stanowisko. Doskonała znajomość rynku oponiarskiego, zarówno od strony technicznej, jak i sprzedażowej, włączając lata doświadczenia w Hankook, pozwala mu zaoferować wszystko, czego potrzebujemy, aby kontynuować wzmacnianie i wzrost marki Hankook na rynkach Polski i krajów bałtyckich. Han-Jun Kim prezes Hankook Tire Europe
Jestem zaszczycony nominacją. Będziemy rozszerzać dział sprzedaży w biurze Hankook w Polsce, aby z zaangażowaniem i radością zmierzyć się z wyzwaniami na naszym rynku. Zbudowanie ugruntowanej na lokalnym rynku strategii średnioterminowej w zakresie sprzedaży i marketingu jest konieczne, aby umocnić wizerunek marki Hankook, jak również zwiększać udziały na rynkach Polski i krajów bałtyckich. Rafał Spirydon

 

Rafał Spirydon zastępuje na pozycji Kim Dong Baeka, który objął stanowisko dyrektora zarządzającego wietnamskiego oddziału spółki.

 

Źródło: Hankook Tire

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl