Nowy Dyrektor Zarządzający AS 24 Polska | MOTOFAKTOR

Nowy Dyrektor Zarządzający AS 24 Polska

person Redakcja 5/10/2020

Z początkiem września Cyril de Kergommeaux objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego w polskim oddziale AS 24. Zastąpił na nim Cedrica Vigneau.

Cyril de Kergommeaux pracę zawodową rozpoczął w paryskim biurze TOTAL. Od początku związany był z działem IT, w którym przeszedł kolejne szczeble kariery. Odpowiadał między innymi za wdrożenie systemu SAP w oddziałach koncernu na całym świecie. Następnie został szefem IT w TOTAL Deutschland.

 

W kolejnych latach podjął się nowych wyzwań, zamieniając informatykę na marketing. Pozostając w strukturze TOTAL przeniósł się do oddziału AS 24 w Nantes. Zajął się w nim opłatami drogowymi w Europie, w szczególności rozwojem oferty urządzenia pokładowego PASSango. Priorytetem stało się rozszerzenie zasięgu o sieć dróg w Niemczech. Niezwykle przydatne w tym projekcie było doświadczenie i kontakty zdobyte na poprzednim stanowisku. Prace zostały sfinalizowane latem tego roku.

Objęcie stanowiska Dyrektora Zarządzającego AS 24 w Polsce wiąże się z rotacyjnym systemem rozwoju zawodowego w koncernie TOTAL. Cieszę się, że trafiam do Waszego kraju właśnie w momencie rozszerzenia zasięgu PASSango o Niemcy. To bardzo ważny obszar w działalności wielu polskich firm transportowych. Teraz czas na nowe wyzwania. Cedric Vigneau wraz z zespołem włożył wiele pracy w rozwój AS 24 w Polsce. Będę kontynuował powiększanie sieci stacji paliw, jak i towarzyszących rozwiązań dla branży TSL. I tak jak mój poprzednik jestem otwarty na bezpośrednie spotkania z polskimi kierowcami i przedsiębiorcami. Cyril de Kergommeaux

 

W ramach swoich obowiązków Cyril de Kergommeaux odpowiadać będzie także za Ukrainę.

 

Źródło: AS 24

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).