Nowy dyrektor ds. HR w Hankook Tire Europe | MOTOFAKTOR

Nowy dyrektor ds. HR w Hankook Tire Europe

person Adrian Januszkiewicz 1/04/2019

Hankook poinformował, że z dniem 1 marca Thomas Jacobi obejmuje stanowisko dyrektora ds. HR w europejskiej centrali przedsiębiorstwa.

Jacobi będzie zarządzać zasobami ludzkimi z oddziału w Neu-Isenburgu. Ma on 13-letnie doświadczenie w obszarze HR, zdobyte w firmach z różnych branż. Po ukończeniu studiów prawniczych ze specjalizacją w zakresie praw własności przemysłowej i prawa europejskiego oraz po drugim egzaminie państwowym pełnił między innymi funkcję starszego specjalisty ds. HR w koncernie elektronicznym oraz HR Generalist EMEA w przedsiębiorstwie dostarczającym rozwiązania nawigacyjne. Przed objęciem stanowiska w Hankook Tire, Jacobi pracował jako starszy dyrektor na region EMEA w globalnej firmie komunikacyjnej.

Chciałbym serdecznie powitać Pana Jacobiego w firmie Hankook. Jest on odpowiednim następcą na tym stanowisku, na którego wiedzy i doświadczeniu możemy polegać z myślą o dalszym rozwoju naszej strategii personalnej dla Europy, która jest naszym największym i najważniejszym pod względem strategicznym regionem. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w międzynarodowym środowisku oraz rozległej wiedzy z zakresu zarządzania zmianą i rozwoju organizacji dysponuje on doskonałymi warunkami, które umożliwią mu skuteczne wyznaczenie właściwych priorytetów na tym wymagającym stanowisku. Han-Jun Kim prezes Hankook Tire Europe
Z przyjemnością podejmę stojące przede mną wyzwania jako nowy dyrektor HR w europejskiej części koncernu. Cieszy mnie możliwość wykorzystania moich doświadczeń w odnoszącej międzynarodowy sukces firmie, jaką jest Hankook. Wspólnie z moim zespołem będę kontynuować już wprowadzoną zmianę kultury organizacyjnej oraz rozbudowę personelu. Jako zagorzały fan sportów motoryzacyjnych i starych samochodów mam świadomość, że branża ta stawia wysokie wymagania wobec wiedzy technicznej pracowników. W związku z tym w centrum uwagi znajdzie się doskonalenie zawodowe osób zatrudnionych w firmie. Thomas Jacobi

 

Jacobi zastąpi Ji Su Lima, który powrócił do koreańskiej centrali koncernu w Seulu i obecnie jest członkiem zespołu ds. HR w globalnym centrum badawczo-rozwojowym Technodome.

 

Źródło: Hankook Tire

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).