Nowości w asortymencie VanKing | MOTOFAKTOR

Nowości w asortymencie VanKing

person Adrian Januszkiewicz 3/03/2020

W tym tygodniu w ofercie VanKing sporo nowości do Forda i Mercedesa.

Wśród nowości VanKing znajdziemy m.in. pompę wspomagania do Forda Transit marki FAST o numerach FT36230, a także napinacze paska micro-v do Mercedesa Sprintera o numerach FT44648 i FT44653.

 

FAST – Van Parts Expert to marka, która już od ponad 10 lat produkuje specjalistyczne części zamienne do większości modeli samochodów dostawczych na rynku. Dzięki temu posiada obecnie najbogatszą gamę asortymentową w tej grupie pojazdów na rynku europejskim.

 

Podejście FAST do rozwoju produktu przekłada się na modyfikacje oraz ulepszenia produkowanych części w porównaniu z oryginałem. Pozwala to dostarczyć produkt, który posiada ulepszone rozwiązania konstrukcyjne lub materiałowe w porównaniu z oryginałem.

 

Źródło: VanKing

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).