Nowości TMD Friction na Automechanice we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

We wtorek rozpoczną się we Frankfurcie targi Automechanika. TMD Friction zaprezentuje na nich nową w Europie markę klocków i tarcz hamulcowych.

Od lat branżowe targi Automechanika mają wiele lokalnych edycji w poszczególnych częściach świata. Jednak wciąż najważniejszym ich punktem jest Frankfurt nad Menem. Co dwa lata w tym miejscu spotykają się najwięksi producenci części i akcesoriów samochodowych z przedstawicielami sieci dystrybucyjnych, autoryzowanych serwisów oraz niezależnych warsztatów.

 

Wśród nich nie może zabraknąć firmy TMD Friction, globalnego producenta klocków i tarcz hamulcowych. Na powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych zostaną zaprezentowane popularne na aftermarkecie marki, jak Textar oraz Don. Gama tej ostatniej, specjalizującej się w pojazdach użytkowych, została właśnie rozszerzona o produkty do samochodów osobowych. Już teraz dostępnych jest ponad 600 referencji, kolejne będą systematyczne dołączane.

 

Absolutną nowością w europejskiej ofercie TMD Friction będzie nowa marka klocków i tarcz hamulcowych Nisshinbo. Są one przeznaczone do modeli samochodów produkowanych w krajach azjatyckich. Do tej pory rynkiem ich zbytu była przede wszystkim Rosja, Bliski Wschód, Afryka i Ameryka Południowa. Jak się okazuje, popyt na nie rośnie także na Starym Kontynencie.

Nasza firma obecna jest na całym świecie, co wymaga zróżnicowania oferty względem potrzeb lokalnych rynków. Stąd w portfolio TMD Friction znajduje się kilka brandów klocków i tarcz hamulcowych do samochodów osobowych i użytkowych oraz pojazdów ciężarowych. Dzięki temu możemy szybko reagować na zmieniające się trendy i potrzeby aftermarketu. Przykładem tego jest marka Nisshinbo, którą wprowadzamy do Europy, a najlepszym miejscem do jej oficjalnego zaprezentowania jest właśnie Automechanika we Frankfurcie. Sławomir Góralewski Sales Director Eastern Europe Independent Aftermarket w TMD Friction

 

Przedstawiciele polskiego oddziału TMD Friction zapraszają do odwiedzenia stoiska nr B80 w hali 6. Cała ekspozycja klocków i tarcz hamulcowych marek Don, Nisshinbo i Textar połączona będzie hasłem „This is our world”. Targi Automechanika we Frankfurcie nad Menem czynne będą w dniach 11-15 września 2018 roku.

 

Źródło: Textar

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).