Nowości Tedgum w marcu 2021 | MOTOFAKTOR

Nowości Tedgum w marcu 2021

person Adrian Januszkiewicz 25/03/2021

W ofercie Tedgum pojawiły się 22 nowości produktowe przeznaczone do pojazdów zarówno europejskich, jak i azjatyckich i amerykańskich.

Najciekawsze ze wdrożeń, to poduszki silnika do Suzuki Swift oraz Range Rovera III generacji, podpory wału do Forda Transita i do Audi A4 Quattro, a także guma stabilizatora do Nissana Juke.

 

Pojawił się także nowy komplet tulei zawieszenia do tylnych wahaczy w Jeepie Renegate i Fiacie 500X.

 

Ciekawostką, o której warto wspomnieć, jest także zestaw najbardziej popularnych przewodów paliwowych, które dostarczane są wraz z wieszakiem, który ułatwia ich ekspozycję i dystrybucję w punkcie sprzedażowym, a także użytkowanie w warsztacie.

 

Nie zabrakło także poliuretanów między innymi do BMW, Forda, Mazdy i Volvo, a także do dostawczych: Opla Vivaro, Nissana Primastar, Renault Trafic.

 

Szczegółowy spis nowości Tedgum znajduje się TUTAJ.

 

Źródło: Tedgum

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).