Rozszerzenie oferty SKV na marzec 2020 | MOTOFAKTOR

Rozszerzenie oferty SKV na marzec 2020

person Adrian Januszkiewicz 5/03/2020

Marka SKV rozszerza swój asortyment o kolejne 55 referencji.

Nowości SKV:

 

  • Zaciski hamulca – 13 referencji
  • Cewki zapłonowe – 8 pozycji (stosowane w: CHRYSLER Voyager, Grand Voyager, JEEP Wrangler, PORSCHE Cayenne (9PA) 4.5, SUZUKI Baleno, Vitara, Grand Vitara, FORD Aerostar, Explorer, Mustang, Taurus)
  • Przewody turbiny – 30 referencji
  • Przewody chłodnicy – 2 referencje
  • Piasty koła z łożyskiem – 2 referencje (29SKV281 i 29skv282) do HONDA CR-V IV i HONDA ACCORD VIII.

 

SKV szczególnej uwadze poleca nowości w grupie przewodów turbin, chłodnic, ssące, która liczy obecnie już 933 referencje. Nowe przewody mają zastosowanie między innymi w takich autach jak: MERCEDES-BENZ C-Class, E-Class, RENAULT Fluence Megane III 1.5 DCI, VOLKSWAGEN LT 2.8 TDI, RENAULT Clio Captur DACIA Dokker Duster Lodgy 1,2 TCE, BMW serii 1,3,5 oraz Ford Focus II i C-Max z silnikiem 1.6 tdci.

 

Szczegółowe informacje o nowościach dostępne są w katalogu TecDoc i na www.skv.pl.

 

Źródło: SKV

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).