Nowości SKV na lipiec 2019

person Adrian Januszkiewicz 19/07/2019

Oferta produktowa SKV na lipiec 2019 została rozszerzona o blisko 20 nowych referencji.

W tym tygodniu marka SKV udostępnia kolejne nowe produkty ze swojego asortymentu, wśród których wymienić można:

 

  • podnośniki szyb – 5 referencji,
  • przewody ssące – 2 referencje,
  • zaciski hamulca – 13 referencji.

 

Oferowane produkty mają zastosowanie w autach marki Audi, Skoda, Volkswagen, Toyota, Ford, Land Rover, Mercedes-Benz, Nissan, Alfa Romeo, Honda.

 

Wśród referencji znajdują się dwa kolejne zaciski w komplecie z silniczkiem opisane symbolami 34SKV813 i 34SKV814. Więcej informacji dotyczących nowości można znaleźć w katalogu TecDoc i na www.skv.pl.

 

Źródło: SKV

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.