Nowości Polcar | MOTOFAKTOR

Nowości Polcar

person Adrian Januszkiewicz 17/10/2018

Polcar wprowadził do oferty 2300 nowych referencji.

Najwięcej nowości zasiliło następujące asortymenty:

  • części nadwozia – 357 referencji (głównie: zderzaki, atrapy w zderzakach, błotniki i ich reperatury),
  • oświetlenie – 304 referencje (w większości: lampy tylne i reflektory),
  • sprężyny zawieszenia – 205 referencji,
  • lusterka i ich części – 204 referencje (głównie: lusterka zewnętrzne oraz wkłady lusterek).

Ponadto oferta została poszerzona o nowy asortyment – spryskiwacze reflektorów. Obecnie oferta liczy 97 referencji i będzie systematycznie rozszerzana.

Wśród nowości, blisko 2200 referencjom nadane zostały oznaczenia jakości : O, Q, PJB, PC, PJ lub P.

 

Aktualną oferta jest dostępna w e-katalogu.

 

Źródło: Polcar

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).