Nowość w sklepie bonusowym REPXPERT! Bon towarowy! | MOTOFAKTOR

Nowość w sklepie bonusowym REPXPERT! Bon towarowy!

person Redakcja 9/12/2022

Pierwszy raz w Polsce, w ramach programu lojalnościowego REPXPERT firmy Schaeffler zgromadzone punkty można zamienić na bony towarowe.

„Pierwszy raz w Polsce, w ramach programu lojalnościowego REPXPERT firmy Schaeffler zgromadzone punkty można zamienić na bony towarowe. Bony umożliwiają otrzymanie opustu na zakupu towarów Schaeffler u jednego z naszych Dystrybutorów” – mówi Konrad Habit, zarządzający zespołem Produktu.

„Akcję rozpoczynamy z naszym dystrybutorem Auto Partner, mającym szeroką sieć dystrybucji w całej Polsce.” – dodaje. „Jeśli produkt będzie cieszył się zainteresowaniem postaramy się wprowadzać kolejne tego typu rozwiązania do oferty w naszym sklepie bonusowym REPXPERT.”

 

Portal warsztatowy REPXPERT to jednak nie tylko sklep bonusowy – to także szybki dostęp do informacji i usług dotyczących produktów marek LuK, INA i FAG, napraw, trendów na rynku motoryzacyjnym Aftermarket i możliwość szkolenia się. Co ciekawe, portal jest całkowicie bezpłatny, a dostęp do niego nieograniczony i możliwy przez 24 godziny na dobę!

 

Kod rabatowy o wartości 100 zł oferowany w REPXPERT, uprawnia do uzyskania zniżki przy zamówieniach, na produkty LuK, INA i FAG, składanych w sieci sprzedaży dystrybutora części zamiennych Auto Partner.

 

W przyszłości planowane jest rozszerzenie akcji o kupony od kolejnych dystrybutorów.

 

Więcej informacji: www.repxpert.pl.

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).