Nowość w sklepie bonusowym REPXPERT! Bon towarowy! | MOTOFAKTOR

Nowość w sklepie bonusowym REPXPERT! Bon towarowy!

Pierwszy raz w Polsce, w ramach programu lojalnościowego REPXPERT firmy Schaeffler zgromadzone punkty można zamienić na bony towarowe.

„Pierwszy raz w Polsce, w ramach programu lojalnościowego REPXPERT firmy Schaeffler zgromadzone punkty można zamienić na bony towarowe. Bony umożliwiają otrzymanie opustu na zakupu towarów Schaeffler u jednego z naszych Dystrybutorów” – mówi Konrad Habit, zarządzający zespołem Produktu.

„Akcję rozpoczynamy z naszym dystrybutorem Auto Partner, mającym szeroką sieć dystrybucji w całej Polsce.” – dodaje. „Jeśli produkt będzie cieszył się zainteresowaniem postaramy się wprowadzać kolejne tego typu rozwiązania do oferty w naszym sklepie bonusowym REPXPERT.”

 

Portal warsztatowy REPXPERT to jednak nie tylko sklep bonusowy – to także szybki dostęp do informacji i usług dotyczących produktów marek LuK, INA i FAG, napraw, trendów na rynku motoryzacyjnym Aftermarket i możliwość szkolenia się. Co ciekawe, portal jest całkowicie bezpłatny, a dostęp do niego nieograniczony i możliwy przez 24 godziny na dobę!

 

Kod rabatowy o wartości 100 zł oferowany w REPXPERT, uprawnia do uzyskania zniżki przy zamówieniach, na produkty LuK, INA i FAG, składanych w sieci sprzedaży dystrybutora części zamiennych Auto Partner.

 

W przyszłości planowane jest rozszerzenie akcji o kupony od kolejnych dystrybutorów.

 

Więcej informacji: www.repxpert.pl.

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).