Nowoczesne technologie Denso na IAA 2019 we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

Nowoczesne technologie Denso na IAA 2019 we Frankfurcie

person Adrian Januszkiewicz 15/10/2019

Podczas targów Denso zaprezentowało nowe technologie, obejmujące urządzenia i oprogramowanie, których celem jest szybszy rozwój mobilności.

Kształtując przyszłość mobilności

Podczas targów Denso zaprezentowało niektóre ze swoich najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii motoryzacyjnej. Są one częścią długoterminowego planu firmy mającego na celu przyspieszenie rozwoju mobilności i maksymalizację wkładu w realizację celów zrównoważonego rozwoju (SDG). Zaprezentowane technologie podkreślają niedawną ekspansję firmy w zakresie oprogramowania, które łączy się ze specjalistyczną wiedzą Denso na temat opracowywanych urządzeń.

Przemysł motoryzacyjny rozwija się w niespotykanym tempie. Cieszymy się, że mamy tę wyjątkową okazję, by móc wprowadzać przełomowe innowacje kształtujące przyszłość mobilności. Hisaaki Sato dyrektor generalny i prezes Denso International Europe

Wzmacnianie partnerstwa

Na stoisku wystawienniczym Denso pojawiło się także pięć firm technologicznych, które japońska marka wspiera lub z którymi prowadzi wspólne przedsięwzięcia w ramach długoterminowej wizji przyspieszania rozwoju mobilności – połączonej, zautomatyzowanej, współdzielonej i zelektryfikowanej. Denso zainwestowało prawie 100 milionów dolarów w startupy na całym świecie, umacniając partnerstwa w branży motoryzacyjnej i poza nią. Partnerami na stoisku Denso były firmy technologiczne MaaS Global, Ridecell, Bond Mobility, Canatu i JOLED.

 

Odwiedzający mogli również obejrzeć Delft Driverless Car – w pełni autonomiczny, elektryczny samochód wyścigowy stworzony przez studentów Uniwersytetu Technicznego w Delft (Holandia) we współpracy z MIT (USA). Ten bezzałogowy pojazd waży 185 kg i ma pojemność 187 litrów. W 2019 roku Delft Driverless Car zaczął brać udział w wyścigach samochodowych, m.in. występował w Formule Student we Włoszech i Niemczech, gdzie osiągnął imponujące wyniki – zajął odpowiednio 2 i 3 miejsce na podium.

 

Targi IAA odbyły się we Frankfurcie, w dniach od 10 do 22 września 2019 r.

 

Źródło: Denso

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).