Nowoczesna maszyna testująca w AS-PL | MOTOFAKTOR

Nowoczesna maszyna testująca w AS-PL

person Adrian Januszkiewicz 27/02/2020

Spółka AS-PL stała się jedną z nielicznych firm w Europie, które posiadają maszynę testującą BSG-198 firmy D&V Electronics.

Reprezentacja składająca się z Dyrektora ds. Produkcji Michała Czarzastego oraz Inżynierów ds. Produkcji Bolesława Jarosińskiego i Sebastiana Rombalskiego odwiedziła siedzibę główną D&V Electronics w Woodbridge w Kanadzie. Na miejscu przeprowadzone zostało szkolenie, podczas którego poznali oni funkcje nowego urządzenia oraz jego możliwości.

 

Maszyna testująca BSG-198 sprawdza standardowe alternatory i rozruszniki oraz jednostki BSG (Belt Starter Generator) używane w pojazdach hybrydowych i z systemem START/STOP. Dodatkowo maszyna posiada moduł zabezpieczający komunikację CAN – ADAM, moduł komunikacyjny CAN – VEKTOR i dodatkowy zasilacz 48V, który jest odpowiedzialny za zasilanie w przypadku testowania różnych funkcji rozrusznika. Testy na BSG-198 przeprowadzane są szybciej, a wyniki zapisywane są w pamięci w celu łatwiejszej konfiguracji urządzenia podczas kolejnych pomiarów.

Spółka AS-PL jest jedną z nielicznych firm w Europie, która posiada maszynę testującą BSG-198 na własny użytek. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale także spora odpowiedzialność, abyśmy dobrze wykorzystali nowe urządzenie. Michał Czarzasty Dyrektor ds. Produkcji w AS-PL Sp. z o.o.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).