Nowe zaciski hamulcowe i części zamienne w ofercie Budweg | MOTOFAKTOR

Nowe zaciski hamulcowe i części zamienne w ofercie Budweg

person Adrian Januszkiewicz 24/11/2021

Budweg Caliper A/S wypuścił nowe produkty, które uzupełniają asortyment dostępnych zacisków hamulcowych.

Nowe produkty w ofercie obejmują zarówno nowe modele zacisków hamulcowych, jak i części zamienne do elektronicznych hamulców postojowych – silniczki (EPB).

 

Nowe modele zacisków hamulcowych:

 

  • MAN: TGE 2, TGE 3, TGE 4, TGE 5 i TGE 6.
  • VW: Crafter 30, Crafter 35, Crafter50, Crafter 55, Grand California
  • TOYOTA: Rush 1,5
  • DAIHATSU: Terios 1,5

 

Pełna lista nowych zacisków jest dostępna TUTAJ.

 

Nowe silniki EPB w asortymencie części zamiennych:

 

  • MERCEDES-BENZ: A160, A180, A200, A220, A250, B160, B180, B200, B220, CLA180, CLA200, CLA220, GLA180, GLA200, GLB180, GLB200.

 

Pełna lista nowych części zamiennych jest dostępna TUTAJ.

 

Pełne opisy produktów są dostępne do pobrania za pośrednictwem wyżej wymienionych linków, a pełną ofertę zacisków hamulcowych firmy można znaleźć w firmowym katalogu internetowym pod adresem: www.budweg.com/catalogue.

 

Źródło: Budweg

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).