Nowe technologie, Kajto i quiz od Delphi Technologies na ProfiAuto Show | MOTOFAKTOR

Nowe technologie, Kajto i quiz od Delphi Technologies na ProfiAuto Show

person Redakcja 27/05/2019

Delphi Technologies po raz kolejny zaprezentuje się na ProfiAuto Show w swojej nowej odsłonie.

Jest to drugi rok z rzędu kiedy Delphi Technologies, globalny producent podzespołów samochodowych zaprezentuje swoje nowe niebieskie logo stanowiące jednocześnie mocniejsze i bardziej widoczne powiązanie z OE. Specjalnie na tę okazję marka przygotowała ekspozycję z najnowszym rozwiązaniem OE (systemy wtryskowe GDi) oraz ofertą aftermarket (m.in. pokrywane tarcze hamulcowe, elementy zawieszenia, gama zarządzania silnikiem).

 

Wszystko to podane w nowoczesnej formie symulującej przestrzenny samochód. Warto także wspomnieć o nowych opakowaniach, które Delphi Technologies zaprezentuje na dedykowanej do tego ścianie. Już wkrótce mechanicy odbiorą części zapakowane w nowe, niebieskie opakowania, które są recyklingowane, bardziej wytrzymałe i posiadają czytelne etykiety.

 

ProfiAuto Show to ostatni moment na rejestrację w wiosennej loterii DTC 2019 i szansa, by wygrać jedną z 23 wyjątkowych nagród. Najważniejsze – Ci którzy odwiedzą stoisko Delphi Technologies będą mogli spotkać się z ambasadorem marki, Kajetanem Kajetanowiczem – trzykrotnym zwycięzcą Rajdowych Mistrzostw Europy, przybić piątkę, a także zobaczyć jeden z jego rajdowych samochodów. Obecność Delphi Technologies na targach uświetniona zostanie quizem wiedzy m.in. na temat produktów Delphi Technologies. Poprawna odpowiedź na kilka łatwych pytań i zakręcenie kołem fortuny pozwoli wygrać atrakcyjną nagrodę, która pozostaje na ten moment tajemnicą.

 

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).