Nowe sposoby wyszukiwania olejów w katalogu ProfiAuto | MOTOFAKTOR

Nowe sposoby wyszukiwania olejów w katalogu ProfiAuto

person Adrian Januszkiewicz 3/04/2020

Użytkownicy katalogu ProfiAuto zyskali kolejne opcje wyszukiwania – po lepkości i normach producentów.

Oleje samochodowe i specjalistyczne to obszerna, bardzo zróżnicowana kategoria produktowa. Są one wyszukiwane z dużą częstotliwością przez wszystkich użytkowników: hurtowników, sprzedawców i mechaników.

 

Przekłada się to na mnogość sposobów doboru. Teraz jest to możliwe zarówno pod kątem lepkości oleju, jak i po normach określonych przez producentów pojazdów. Wyszukiwanie powinno być szybsze i prostsze.

Po zaledwie trzech kliknięciach użytkownik otrzymuje informacje o dostępnych produktach. Jeżeli dany olej chwilowo jest niedostępny, to zostanie on zaciemniony na szaro, aby wyniki wyszukiwania były jak najbardziej precyzyjne i aktualne. Z możliwości doboru oleju według norm określonych przez producentów pojazdów użytkownicy mogą skorzystać poprzez otwarcie zakładki „Normy olejowe”. Tam uzyskają dostęp do tabeli bieżących i najważniejszych danych, uporządkowanych według marek pojazdów. Mikołaj Gładki kierownik pionu danych katalogowych Moto-Profil

 

Nowe funkcje wyszukiwarki uwzględniają także oleje specjalistyczne, które można znaleźć na podstawie numerów OE producentów pojazdu. Wyszukiwania można dokonywać także według norm ACEA. Bazy danych dotyczące wszystkich olejów są aktualizowane na bieżąco.

 

Wprowadzanie zmian w wyszukiwarce olejów to wyjście ProfiAuto naprzeciw potrzebom użytkowników. Każdego dnia z katalogu wyszukiwania korzysta kilkanaście tysięcy osób, które wprowadzają ponad 100 tysięcy różnych zapytań.

 

Bardzo ważne jest, aby dostępne wyniki były jak najbardziej precyzyjne, ale także posortowane w poprawny i czytelny sposób. Dlatego też ProfiAuto rozwija katalog na bieżąco, a jego możliwości – udoskonala.

 

Nowe funkcje katalogu:

Źródło: Moto-Profil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).