Nowe referencje klocków hamulcowych Textar do Lexusa | MOTOFAKTOR

Nowe referencje klocków hamulcowych Textar do Lexusa

person Redakcja 8/05/2019

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty z klocków hamulcowych Textar korzystać mogą także właściciele nowych na rynku modeli samochodów. Nie inaczej jest w przypadku debiutujących niedawno modeli Lexusa.

Od ponad dekady Lexus koncentruje się na produkcji samochodów z napędem hybrydowym. Zastosowany w nich układ hamulcowy narażony jest na duże obciążenia termiczne związane między innymi z systemem odzyskiwania energii podczas hamowania. Zasadom termodynamiki sprostać musi zarówno okładzina cierna, jak i sama konstrukcja klocka hamulcowego. Dlatego warto stawiać na rozwiązania oferowane przez renomowanych producentów.

 

Textar oferuje do dwóch nowych na rynku modeli Lexusa ES i UX tę samą referencję klocków hamulcowych (nr 2243401). W opakowaniu znajdują się cztery jednakowe elementy o wymiarach 121,3×42,7×14,5 mm z przeznaczeniem na tylną oś.

 

Przy wątpliwościach dotyczących doboru referencji Textar do konkretnego modelu samochodu, można skorzystać z katalogu TecDoc lub aplikacji BrakeBook.

 

Źródło: Textar

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).