Nowe referencje haków holowniczych Steinhof | MOTOFAKTOR

Nowe referencje haków holowniczych Steinhof

person Joanna Piszcz 20/12/2018

Steinhof nieustannie modyfikuje i rozszerza asortyment.

Polski producent wprowadził w 2018 blisko 120 nowych referencji haków holowniczych do samochodów takich jak: Alfa Romeo Stelvio, Skoda Karoq czy Land Rover Discovery Sport. Odświeżono także ofertę akcesoriów.

Staramy się przewidywać oczekiwania rynku oraz reagujemy na jego bieżące potrzeby. W 2018 roku asortyment haków holowniczych rozszerzył się o kolejne 120 pozycji. Ważną częścią strategii wprowadzania nowych referencji jest informacja zwrotna od naszych klientów. Słuchamy ich opinii i wprowadzamy produkty, co do których istnieje największe zapotrzebowanie. Monika Majchrowicz dyrektor ds. rozwoju w firmie Steinhof

 

Nowe referencje haków holowniczych obejmują samochody takie, jak: Alfa Romeo Stelvio, Skoda Karoq, Jeep Compass, Land Rover Discovery Sport czy Ssangyong Rexton. W ofercie znajdują się zarówno haki z kulą odkręcaną, jak też wypinane automatycznie.

W 2018 roku zainwestowaliśmy m.in. w unowocześnienie linii produkcyjnej, zmieniliśmy także siedzibę. Zwiększyliśmy wydajność, przy zachowaniu najwyższej jakości produktów, z jakiej znany jest Steinhof. W tej chwili nasza oferta haków holowniczych obejmuje ponad 1400 referencji, co zapewnia pokrycie niemal całego parku samochodowego w Polsce. Monika Majchrowicz dyrektor ds. rozwoju w firmie Steinhof

 

Źródło: Steinhof

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).