Nowe referencje Bilstein dla BMW, Hyundaia, Mercedesa i Nissana

person Redakcja 6/02/2019

Najnowsze rozszerzenie oferty Bilstein obejmuje 26 wariantów samochodów osobowych. Szereg elementów montażowych Bilstein B1 przeznaczonych jest do modeli BMW.

Bilstein sukcesywnie poszerza swój katalog elementów zawieszenia. Najnowsze obejmuje referencje z gamy B1. Zaliczają się do niej elementy montażowe amortyzatora, jak górne mocowanie, zestawy ochronne i odbojniki. Teraz z oferty tej mogą skorzystać właściciele BMW serii 1 (E81, E82, E87, E88 i E90), serii 3 (E46, E90, E91, E92 i E93) oraz Z4 Roadster (E 85).

 

Do BMW dodano także komplety czterech amortyzatorów i sprężyn Bilstein B16-DTC. Są to zawieszenia gwintowane z jednoczesną, dziesięciostopniową regulacją siły tłumienia dobicia i odbicia amortyzatora. Z tych rozwiązań skorzystać mogą właściciele BMW serii 2 (F22 i F87), serii 3 (F30 i F80) oraz serii 4 (F32, F33, F82 i F83).

 

Kolejne nowości obejmują Bilstein B4 do Hyundaia Santa Fe III (produkowanego od 09/12-) i Nissana Micry (12/16-). Do tej samej gamy produktów należą też amortyzatory B4-DMC z automatyczną zmianą siły tłumienia. Popularne DampTronic opracowane zostały we współpracy z Mercedesem i też do jego modeli są przeznaczone. Tym razem jest to Klasa GLC (C253 i X253).

 

Do Mercedesa Klasa E (S212 i W212) oferta Bilstein została natomiast rozszerzona o sprężyny B3.

 

Wszystkie nowe referencje Bilstein należą do serii Replacement, czyli zamienników fabrycznie montowanych elementów.

 

Pełna lista nowych referencji w katalogu Bilstein znajduje się w załączniku. W przypadku wątpliwości przy doborze amortyzatorów, sprężyn bądź kompletnych zestawów do konkretnego modelu, warto skorzystać z katalogu on-line.

 

Źródło: Bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl