Produkty i rozwiązania OTR Goodyear na targach BAUMA | MOTOFAKTOR

Produkty i rozwiązania OTR Goodyear na targach BAUMA

person Adrian Januszkiewicz 13/03/2019

Podczas targów BAUMA 2019, organizowanych w Monachium, Goodyear zaprezentuje flagowe produkty i rozwiązania dla flot pracujących na budowach.

Obok debiutującego ogumienia z linii OMNITRAC do zastosowań mieszanych, producent przedstawi również systemy zarządzania oponami Goodyear Proactive Solutions TPMS Heavy Duty i EMTrack oraz oponę klasy OTR – TL­­-4A.

 

Targi BAUMA 2019 odbędą się w dniach od 8 do 14 kwietnia w Messe München. Propozycje amerykańskiego koncernu dla branży OTR będzie można zobaczyć na stoisku nr 224, zlokalizowanym w hali A6 targów.

Goodyear oferuje kompletny asortyment opon i usług oponiarskich dla wszystkich typów pojazdów pracujących na placach budowy. Coraz powszechniejsze zastosowanie łączności w pojazdach dostarcza wielu możliwości integracji systemów zarządzania oponami, które minimalizują problemy z ogumieniem, skracają przestoje i ograniczają koszty. Stale rozwijane systemy zarządzania oponami Goodyear Proactive Solutions TPMS Heavy Duty i EMTrack wykorzystują najnowsze technologie, zapewniając nie tylko dane w czasie rzeczywistym, lecz także wspierając utrzymanie pojazdu w optymalnym stanie. Przekłada się to na redukcję całkowitą kosztów użytkowania, niezależnie od warunków operacyjnych. Octavian Velcan Managing Director Off-The-Road Tyres Goodyear EMEA

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).