Nowe procedury wymiany oleju ATF na stronie Ravenol Professionals | MOTOFAKTOR

Nowe procedury wymiany oleju ATF na stronie Ravenol Professionals

person Adrian Januszkiewicz 1/02/2019

Na stronie internetowej Ravenol Professionals pojawiły się dwie nowe procedury wymiany oleju ATF.

Strona Ravenol Professionals powstała z myślą o użytkownikach sieci o tej nazwie. Priorytetem marki jest edukowanie mechaników z zakresu dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów, dlatego dba o to, aby procedury udostępniane na jej stronie były regularnie dodawane.

 

W tym tygodniu Ravenol udostępnił dwie nowe procedury:

 

  • Procedura wymiany oleju w samochodzie Volvo XC60 (D4, T5, T6), (2013 -) w automatycznej skrzyni biegów TG-81SC.
  • Procedura wymiany oleju Toyota Auris, 1.8 Hybrid (2013 -) w automatycznej skrzyni biegów ASIN P410.

 

Na stronie Ravenol Professionals po zalogowaniu, prócz procedur dostępne są również filmy szkoleniowe oraz artykuły techniczne. Te wszystkie elementy zgromadzone w jednym miejscu stanowią kompendium wiedzy dla wielu mechaników.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).