Nowe pióra wycieraczek AllRide w ofercie Parysa

person Adrian Januszkiewicz 13/03/2019

Do oferty produktów marki AllRide oferowanych przez firmę Parys dołączają pióra wycieraczek w wersji Standard (szkieletowe) oraz Flex (profilowane).

Pióra wycieraczek Standard charakteryzują się tradycyjną konstrukcją szkieletową, łączoną nitami. Ich szkielety wykonane są z grubej blachy zabezpieczonej powłoką antykorozyjną. Wycieraczki posiadają dwa uchwyty do najpopularniejszych systemów mocowań “hook” („U”) oraz “bayonet” (“bagnet”). Element zbierający wykonany jest z 100% naturalnej gumy, usztywnionej listwą ze stali nierdzewnej. Występują w dziewięciu rozmiarach od 15 do 24 cali.

Pióra wycieraczek Flex to nowocześnie wyglądające, zgrabne, wycieraczki profilowane o konstrukcji bezszkieletowej, dzięki której idealnie przylegają do szyby. Posiadają uniwersalny uchwyt pozwalający na montaż nawet w 80% różnych systemach mocowań oraz dedykowaną instrukcję w środku opakowania. Element zbierający wykonany jest z 100% naturalnej gumy pokrytej grafitem. Występują w jedenastu rozmiarach od 15 do 28 cali.

Źródło: Parys

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl