Opony Goodyear Vector 4Seasons Cargo | MOTOFAKTOR

Opony Goodyear Vector 4Seasons Cargo

person Adrian Januszkiewicz 14/02/2019

Goodyear wprowadza na rynek nowy produkt dedykowany dla lekkich aut dostawczych - opony Vector 4Seasons Cargo.

Vector 4Seasons Cargo wyróżnia się krótszą drogą hamowania, poprawioną stabilnością i lepszymi właściwościami prowadzenia. Dzięki temu kierowcy mogą czuć się pewnej, zarówno na suchych jak i mokrych drogach. Lekkie auta dostawcze wyposażone w nowe ogumienie Goodyear to także większe oszczędności dla kierowców i menedżerów flot. Nowe opony osiągają dłuższe przebiegi niż poprzedni model, a przy tym są efektywne paliwowo dzięki zmniejszonym oporom toczenia.

 

Vector 4Seasons Cargo to odpowiedź Goodyear na szybko rozwijający się rynek lekkich aut dostawczych w Europie i w Rosji, który pod względem wzrostu wyprzedza segment pasażerski. W 2013 roku lekkie auta dostawcze stanowiły 10,5% parku maszynowego. Dziś odsetek ten wzrósł do 10,8%, a do 2023 roku będzie stanowić nie mniej niż 10,9% łącznego parku maszynowego*.

 

Nowa opona poszerza ofertę produktową Goodyear dla lekkich aut dostawczych, do której należą: EfficientGrip jako propozycja na lato, Cargo UltraGrip 2 na sezon zimowy.

 

Vector 4Seasons Cargo jest następczynią całorocznej opony Cargo Vector 2. W porównaniu do poprzedniczki osiąga jeszcze krótszą drogę hamownia, zarówno na suchych jak i mokrych drogach, a ponadto wykazuje lepsze parametry prowadzenia na zaśnieżonych i oblodzonych nawierzchniach.

 

Nowe opony Vector 4Seasons Cargo są dostępne w 16 rozmiarach, o szerokości od 185 do 235, profilu od 80 do 65 i średnicy obręczy 14”, 15” i 16”.

 

*IHS, Europa+Rosja

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).