Nowe opcje i specjalna promocja Texa na oprogramowanie IDC5 BIKE | MOTOFAKTOR

Nowe opcje i specjalna promocja Texa na oprogramowanie IDC5 BIKE

person Adrian Januszkiewicz 4/05/2020

Texa rozpoczęła promocję "Brak opłat za zaległe wersje - IDC5 BIKE" oraz poszerzyła funkcjonalność tego oprogramowania o unikatowe dane techniczne.

Promocja zakłada zniesienie opłat za wsteczne wersje oprogramowania BIKE przy wykupieniu aktualizacji rocznej TEXPACK BIKE.

 

To okazja by zaktualizować oprogramowanie BIKE i nie zapłacić opłaty za wersje wsteczne, tym samym oszczędzając nawet do 630 zł*. Dodatkowo użytkownicy najnowszych wersji oprogramowania BIKE, począwszy od wersji 33.1.0 mają zyskać nową funkcjonalność, jaką jest rozległa i unikatowa na rynku testerów diagnostycznych BIKE baza danych technicznych (momenty dokręcania, paski/łańcuchy rozrządu, dane serwisowe, pasy napędowe, tabele przeglądów).

 

 

Dane te, będą na bieżąco poszerzane o kolejne marki i modele motocykli. W chwili obecnej twórcy oprogramowania opracowali dane w marce HARLEY-DAVIDSON.

 

Promocja trwa od 01.05.2020 do 31.05.2020. – więcej szczegółów promocji* – tel. 32 364 18 88.

 

*Oferta kierowana jest dla posiadaczy testerów Texa nowej generacji; należy sprawdzić u swojego dystrybutora czy posiadany tester podlega promocji.

 

Źródło: Texa

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).