Nowe moduły oświetleniowe M-Tech | MOTOFAKTOR

Nowe moduły oświetleniowe M-Tech

person Adrian Januszkiewicz 27/03/2020

W gamie modułów oświetleniowych od M-Tech pojawiło się kilka nowości.

Era oświetlenia samochodowego opartego na technologii LED trwa w najlepsze.

 

Już w niemalże każdym samochodzie można znaleźć pojedyncze elektroluminescencyjne źródła światła. Mogą one być fabryczne, ale często też są to zaadoptowane przez użytkowników akcesoria takie jak lampy do jazdy dziennej, retrofity tradycyjnych żarówek lub też moduły LED przeznaczone do oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

 

Dedykowane pod wybrane modele samochodów lampki LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala w łatwy sposób zmodyfikować samochód i korzystać z wszystkich zalet oświetlenia LED. Aby je zamontować, nie trzeba wykonywać żadnych przeróbek, a wszystkie niezbędne do montażu elementy są zawarte w komplecie.

 

W przeciwieństwie do modyfikacji oświetlenia z użyciem retrofitów LED, zastosowanie wspomnianych modułów daje możliwość legalnego korzystania z tego rodzaju modyfikacji na drodze. Prawie wszystkie modele CLP w ofercie M-TECH posiadają pełną homologację drogową.

 

Dzięki zastosowaniu diod marki OSRAM, światło emitowane przez moduły podświetlenia tablicy rejestracyjnej CLP ma być jasne i mieć przyjemną białą barwę.

 

Gama modułów LED to także lampki przeznaczone do oświetlenia wnętrza. Oferta CLB to przeszło 20 pozycji dedykowanych do ponad 30 wybranych modeli samochodów najpopularniejszych marek.

 

Absolutną nowością są lampki CSM, czyli moduły LED będące zamiennikiem oryginalnych lampek kierunkowskazów w przednich błotnikach wybranych modeli samochodów.

 

Źródło: M-TECH

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).