Nowe licencje API na produktach Ravenol | MOTOFAKTOR

Nowe licencje API na produktach Ravenol

person Adrian Januszkiewicz 22/05/2020

Wybrane produkty Ravenol otrzymały nowe licencje API.

Od 1.05.2020 Ravenol oferuje następujące produkty z nowymi licencjami API:

 

Nowa licencja API SP, ILSAC GF-6B

 

  • RAVENOL EFE SAE 0W-16

 

Nowa licencja API SP, ILSAC GF-6A

 

  • RAVENOL DFE SAE 0W-20
  • RAVENOL SFE SAE 5W-20
  • RAVENOL DXG SAE 5W-30
  • RAVENOL HDX SAE 5W-30
  • RAVENOL TSJ SAE 10W-30

 

Powyższe produkty Ravenol zostały zaktualizowane, aby spełnić najnowsze specyfikacje API (American Petroleum Institute). Liczba produktów spełniających wymagania API SP ma być stale zwiększana w przyszłości.

 

Więcej informacji TUTAJ.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).