Nowe latarki osobiste Milwaukee | MOTOFAKTOR

Nowe latarki osobiste Milwaukee

person Adrian Januszkiewicz 13/10/2021

Firma Milwaukee wprowadziła na rynek 3 nowe latarki osobiste.

Wszystkie trzy nowo wprowadzone modele – IR FL500, IR HL450 oraz IR PL250, mają kilka cech wspólnych. Wykorzystują technologię TRUEVIEW, która ma zapewniać wysokiej jakości strumień świetlny, akumulatory REDLITHIUM, które mają gwarantować wydajność i moc oraz konstrukcję, która ma chronić urządzenie przed upadkami, wodą i brudem. Wszystkie wspomniane latarki są ładowane przez gniazdo USB za pomocą kabla mikro-USB.

Latarka IR FL500

Latarka dostarcza oświetlenie TRUEVIEW o maksymalnej mocy 500 lumenów oraz zasięgu wiązki do 100 metrów. Umożliwia pracę w trzech trybach i emituje strumień światła, który po zogniskowaniu zwęża się do wiązki Bulls-Eye (silnego, skupionego punktu). Zależnie od trybu latarka może pracować maksymalnie 3.5, 16 lub 40 godzin.

 

Ładowanie wbudowanego akumulatora REDLITHIUM odbywa się przez gniazdo USB, za pomocą wzmocnionego oplotem kabla mikro-USB. Ma on też metalowe zakończenie co sprawia, że jest odporny na warunki panujące w miejscu pracy. Latarka ma czytelny wskaźnik, który pokazuje stan naładowania akumulatora.

 

Urządzenie posiada kategorię ochrony IP67, która zapewnia bezpieczeństwo przy zanurzeniu w wodzie do głębokości 2 metrów i ochronę przed kurzem. Dla wygody użytkownika latarka została wyposażona w uchwyt na magnes, który umożliwia korzystanie z niej bez użycia rąk i łatwe przechowywanie. Zdejmowalny klips umożliwia przyczepienie latarki do paska lub innej części garderoby, może też zostać przymocowana do czapki lub innego nakrycia głowy i służyć jako czołówka.

Latarka-czołówka IR HL450

Latarka zapewnia 450 lumenów światła wyjściowego TRUEVIEW High Definition z kilkoma opcjami strumienia światła do wyboru. Może to być wiązka szerokokątna, punktowa i punktowa/szerokokątna w różnych trybach pracy dla uzyskania optymalnej jasności. Zależnie od trybu pracy urządzenie może pracować od 2.5 do 14 godzin na jednym ładowaniu.

 

Latarka jest przystosowana do pracy zarówno na głowie, jak i na kasku ochronnym, można ją także odłączyć od paska i używać jako światła zadaniowego. Szybkie i łatwe odpięcie zapewni regulowana w 5 pozycjach głowica lampy. Zdejmowany uchwyt na magnes umożliwia korzystanie z latarki bez użycia rąk i łatwe przechowywanie.

 

Czołówka jest również wyposażona w ładowanie przez USB, wbudowany wskaźnik baterii i wiele trybów wyjściowych, aby zoptymalizować jasność i czas pracy w bardzo ciasnych przestrzeniach. Skonstruowana, została tak aby wytrzymać najtrudniejsze warunki w miejscu pracy. Latarka ma stopień ochrony IP54 w zakresie odporności na warunki atmosferyczne i kurz oraz może wytrzymać upadek z wysokości 2 metrów.

Latarka ręczna IR PL250

Model ten zapewnia 250 lumenów mocy wyjściowej o zasięgu nawet do 100 metrów. Latarka umożliwia pracę w dwóch trybach dla optymalizacji jasności i czasu pracy, który wynosi do 8 godzin. Dzięki technologii TRUEVIEW model ten ma wysoką jakość strumienia światła, jest też wyposażony w wskaźnik laserowy, który ułatwia pracę podczas wykonywanych zadań. Latarka ręczna jest również wyposażona we wbudowany wskaźnik baterii i zdejmowany metalowy klips, który umożliwia bezpieczne mocowanie do koszuli lub kieszeni spodni.

 

Została zbudowana tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki w miejscu pracy, dlatego posiada stopień ochrony IP67. Zapewnia on bezpieczeństwo przy zanurzeniu w wodzie do głębokości 2 metrów i ochronę przed kurzem. Latarka posiada ochronną gumową nakładkę, która służy do trzymania latarki w zębach przy okazjonalnym używaniu jej bez użycia rąk. Tak jak pozostałe dwa modele, ładuje się ją przez złącze USB, za pomocą kabla mikro-USB, który został wzmocniony oplotem i wyposażono go w metalowe zakończenia odporne na warunki zewnętrze.

 

Trzy, nowe latarki od Milwaukee dołączają do szybko rozwijającej się oferty oświetlenia osobistego.

 

Specyfikacja techniczna:

 

Latarka 500 lumenów z wewnętrznym akumulatorem ładowanym po złączu USB (IR FL500)

 

 • Moc strumienia świetlnego (Lumen): 500/100/10
 • Czas pracy w godzinach: 3.5/16/40
 • Stopień ochrony: IP67
 • Waga z akumulatorem (EPTA): 0.10 kg

 

Latarka-czołówka 450 lumenów z wewnętrznym akumulatorem ładowanym po złączu USB (IR HL450)

 

 • Moc strumienia świetlnego (Lumen) w trybach Hybrid Mode | Spot Low | Spot High | Flood Low | Flood High: 450 / 100 / 250 / 50 / 250
 • Czas pracy w godzinach: 2.5 / 8 / 4 / 14 / 4
 • Stopień ochrony: IP54
 • Waga z akumulatorem (EPTA): 0.12 kg, 0.10 kg bez paska

 

Latarka ręczna 250 lumenów z wewnętrznym akumulatorem ładowanym po złączu USB (IR PL250)

 

 • Moc strumienia świetlnego (Lumen): 250/50
 • Czas pracy w godzinach: 1.5/8
 • Stopień ochrony: IP67
 • Wskaźnik laserowy
 • Waga z akumulatorem (EPTA): 0.06 kg

 

Źródło: Milwaukee

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).