Nowe klocki hamulcowe dla Scanii z układem Meritor w ofercie Steinhof | MOTOFAKTOR

Nowe klocki hamulcowe dla Scanii z układem Meritor w ofercie Steinhof

person Redakcja 22/03/2019

Jako pierwszy dostawca na rynku aftermarket w Polsce, firma Steinhof rozszerza referencje o klocki hamulcowe przeznaczone do pojazdu ciężarowego marki Scania z układem hamulcowym Meritor.

Stanowią one uzupełnienie bogatej oferty polskiego producenta, wytwarzającego elementy układu hamulcowego dla pojazdów ciężarowych w jakości zbliżonej do części oryginalnych.

Rynek części zamiennych dla aut ciężarowych jest bardzo wymagający, dlatego cieszymy się, że jako pierwszy producent w Polsce możemy zaoferować zestaw zamiennych klocków hamulcowych przeznaczonych dla Scanii z układem hamulcowym Meritor. W asortymencie Steinhof znajdują się one pod numerem SM497A. Na podstawie wielu badań i testów w warunkach drogowych jesteśmy pewni, że spełniają one najwyższe standardy jakości i są idealnym kompromisem pomiędzy odpowiednią skutecznością hamowania, minimalną podatnością na przegrzanie, ale zarazem wysoką trwałością materiału ciernego. To sprawdzona i bezpieczna alternatywa dla użytkowników Scanii względem oryginalnych klocków hamulcowych Monika Majchrowicz dyrektor ds. rozwoju w firmie Steinhof

 

Wymiary klocka SM497A wynoszą 249,5 mm długości oraz 109,5 mm szerokości. Rozszerzenie referencji w asortymencie klocków hamulcowych o produkty do Scanii z układem Meritor to kolejny krok Steinhof w zakresie 100-procentowego pokrycia rynku pojazdów ciężarowych. Użytkownicy mogą nabyć je drogą internetową oraz za pośrednictwem regionalnych dystrybutorów Steinhof w Polsce.

 

Źródło: Steinhof

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).