Nowe katalogi UFI i Sofima “Light Vehicles” 2019/2020 | MOTOFAKTOR

Nowe katalogi UFI i Sofima "Light Vehicles" 2019/2020

person Adrian Januszkiewicz 27/05/2019

UFI Filters przedstawia na targach Autopromotec w Bolonii nowe katalogi "Light Vehicles" 2019/2020, przygotowane dla marek UFI i Sofima.

Wydania wzbogacone o strony z informacjami na temat firmy, wyróżniają się nowoczesnym layoutem i czytelnymi grafikami, które pozwolą na łatwą i sprawną konsultację.

 

Oprócz tradycyjnych opcji wyszukiwania dla wszystkich typów produktów, opracowano również praktyczną sekcję z wymiarami, w której można sprawdzić parametry i zobaczyć zdjęcia.

 

Katalogi przedstawiają pełną ofertę na rynek aftermarket, obejmującą filtry powietrza, paliwa, oleju i kabinowe, a także wprowadzone niedawno wymienniki ciepła.

 

Aktualne wydania obejmują niemal 200 nowych numerów referencyjnych, z których 66 to filtry kabinowe, 23 filtry oleju, 33 filtry paliwa, 71 filtry powietrza i 4 chłodnice. Wśród tych nowości umieszczonych w odpowiednich sekcjach w obydwu katalogach, wraz z informacjami dotyczącymi zastosowania i oznaczeniami, znajduje się 29 własnych produktów dostarczanych przez UFI Filters na pierwszy montaż.

 

W katalogu “Light Vehicles” znajdują się popularne samochody, dla których UFI Filters jest dostawcą oryginalnego wyposażenia: Nissan Juke, XTrail i Koleos, Hyundai Tucson i i30, Kia Ceed, Opel Insignia i Mokka, Alfa Romeo Giulia i Stelvio, FIAT Tipo, Iveco Daily, Jeep Renegade.

 

W sumie obydwa katalogi zawierają 1877 numerów referencyjnych dla ponad 31 tys. pojazdów, z czego połowa pojawiła się na rynku w ciągu ostatnich pięciu lat. Oferta UFI i Sofima dla wybranych grup produktów zaspokaja obecnie zapotrzebowanie dla ponad 95% samochodów osobowych poruszających się po europejskich drogach.

 

Cechą charakterystyczną i siłą Grupy UFI Filters jest globalna obecność z ofertą ponad 150 filtrów przeznaczonych na pierwszy montaż, stworzonych w co-brandingu z producentami aut.

Nowe wydania katalogów potwierdzają zaangażowanie Grupy UFI w działania mające na celu dostarczanie na rynek jak najszerszej i aktualnej gamy produktów. Aktualne wersje można zawsze znaleźć na naszych odświeżonych stronach internetowych, na których stworzona została sekcja z wysokiej jakości zdjęciami produktów. Diego Buffoni UFI Group Aftermarket Marketing and Europe Sales Director

 

Katalogi dostępne są w wersji papierowej oraz online na stronach www.ufi-aftermarket.com
i www.sofima-aftermarket.com.

 

Źródło: UFI Filters

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).