Katalogi INA dla napędów pasowych i OAP | MOTOFAKTOR

Dostępne są już dwa zaktualizowane katalogi części zamiennych Schaeffler, obejmujące ponad 1500 różnych artykułów do naprawy silnika, pod marką INA.

Nowy katalog „INA Timing Belt Drive 2018/2019” liczy 600 stron, na których znajdziemy ponad 1200 różnych artykułów dla samochodów osobowych i dostawczych ponad 80 różnych marek. Kompendium dla samochodów wyprodukowanych pomiędzy 1967 a 2018 rokiem obejmuje wiele pojedynczych elementów, takich jak rolki napinające, czy rolki prowadzące, ale także całą gamę zestawów naprawczych, takich jak INA Timing Belt KIT z pompą wody lub bez niej. Nowością są zestawy naprawcze dla pasków rozrządu w kąpieli olejowej, które weszły do oferty Schaeffler w tym roku. Dzięki tym nowym zestawom, portfolio marki INA zapewnia pokrycie rynku dla 97 procent parku samochodów osobowych i dostawczych w Europie. Warsztaty mogą otrzymać nowy katalog “INA Timing Belt Drive 2018/2019” u dystrybutorów Schaeffler Automotive Aftermarket.

 

Wiedza bezpośrednio od producenta – w nowym katalogu “INA Overrunning Alternator Pulleys 2018/2019” Schaeffler na 250 stronach przedstawia ofertę dla wszystkich elementów mających coś wspólnego z OAP. Katalog obejmuje około 240 OAP i ponad 40 sprzęgiełek alternatora do ponad 70 marek samochodów osobowych, dostawczych, pojazdów ciężarowych i traktorów wyprodukowanych w latach 1995 – 2018. Pracownicy warsztatów znajdą w katalogu także narzędzia specjalne umożliwiające przeprowadzenie profesjonalnej naprawy. Katalog “INA Overrunning Alternator Pulleys 2018/2019” można pobrać ze strony portal warsztatowego Repxpert oraz ze strony Schaeffler.

 

Oba katalogi zostały stworzone w taki sposób, aby na bieżąco zapoznawać z ciągle rosnącym portfolio produktów INA. Struktura katalogu umożliwia łatwy przegląd różnych napędów pasowych. Treść dostępna jest po angielsku, niemiecku, francusku, włosku i hiszpańsku. Dodatkowe informacje – artykuły do starszych modeli samochodów oraz pełna oferta Schaeffler dla rynku części zamiennych – dostępne są na portalu warsztatowym Repxpert.

 

Źródło: Schaeffler

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).