Nowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa od Würth Polska | MOTOFAKTOR

Nowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa od Würth Polska

person Januszkiewicz Adrian 14/12/2020

Würth Polska wprowadził do sprzedaży 9. już narzędzie z serii M-CUBE - wiertarko-wkrętarkę ABS 12 COMPACT.

ABS 12 COMPACT dzięki szerokiemu zastosowaniu sprawdzić ma się w wielu branżach, m.in. elektrycznej, meblowej, budowlanej, metalowej, instalatorskiej czy samochodowej. 16-stopniowe sprzęgło ma zapewniać precyzyjną pracę, a zaawansowana elektronika chronić silnik przed przegrzaniem, wyłączając go automatycznie w przypadku przeciążenia. Urządzenie ma z łatwością wkręcać wkręty o średnicy 3-6 mm.

 

Dzięki zastosowaniu systemu wysuwanych akumulatorów ABS 12 COMPACT posiada wąski uchwyt i stabilną podstawę. Nowa wiertarko-wkrętarka od Würth Polska, według zapewnień producenta, jest wygodna nawet przy zastosowaniach powyżej wysokości głowy. Ze względu na niską wagę umożliwiać ma długą pracę, nie obciążając nadmiernie dłoni. Uchwyt wiertarski z funkcją blokowania mocuje akcesoria od 0,8 do 10 mm, a lampka LED na bloku akumulatora podświetla obszar roboczy.

Jeden akumulator, wiele narzędzi

Jak każde urządzenie z serii M-CUBE, wiertarko-wkrętarka ABS 12 COMPACT jest dostępna w wersji z ładowarką i akumulatorami oraz bez wyposażenia. Dzięki temu można w ekonomiczny sposób zbudować park narzędzi akumulatorowych. Jeden akumulator, pasujący do wszystkich narzędzi, to także porządek i wygoda. Nie trzeba mieć wielu ładowarek do różnych akumulatorów. Seria M-CUBE jest na bieżąco uzupełniana o kolejne narzędzia.

 

Dane techniczne:

 

  • Napięcie: 12 V/DC
  • Prędkość biegu jałowego 1/2 bieg min./maks.: 0-400/0-1500 obrotów/min.
  • Maks. moment obrotowy, twardy/miękki: 32/19 Nm
  • Zakres uchwytu: 0,8-10 mm
  • Oprawa uchwytu wiertarskiego: 1/2 cala x 20 UNF
  • Maks. średnica wiercenia w stali: 10 mm
  • Maks. średnica śruby: 6 mm
  • Długość: 177 mm
  • Wysokość: 215 mm
  • Ciężar z akumulatorem: 1,21 kg

 

Art. nr 5701101000 (bez akumulatora)

 

Art. nr 5701101002 (w zestawie: 2x akumulator oraz ładowarka)

 

Źródło: Würth Polska

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).