Nowa szata graficzna na puszkach Cromax | MOTOFAKTOR

Nowa szata graficzna na puszkach Cromax

person Adrian Januszkiewicz 18/03/2020

Cromax prezentuje nowe, bardziej funkcjonalne etykiety swoich produktów. Ich modernizacja ma przyczynić się do wydajniejszej pracy warsztatów.

Nowa szata graficzna ma sprawiać, że wszystkie kluczowe informacje będą widoczne już na pierwszy rzut oka. Zmiana obejmie wszystkie artykuły marki Cromax produkowane od marca.

Zmodernizowaliśmy nasze etykiety, aby pomagać warsztatom w szybszej i wydajniejszej pracy w dynamicznych warunkach panujących w mieszalni. Nowe etykiety są idealnie dopasowane do naszej oferty i jednocześnie pozwalają szybko zidentyfikować produkty z poszczególnych systemów: Cromax Basecoat, Cromax Pro Basecoat, Imron Fleet Line i Centari. Każdy element etykiety ma swoją określoną funkcję i ułatwia pracę naszych klientów. Kevin Torfs Cromax Brand Manager na Europę, Bliski Wschód i Afrykę

 

Kod i opis produktu to dwie najważniejsze informacje, których klienci szukają na mieszalniku. Za sprawą dużych, pogrubionych i wyraźnych liter informacje te – wraz z kolorem ValueShade – mają być teraz łatwo widoczne. Dla łatwiejszej identyfikacji pigmenty mają dwie dodatkowe linijki z opisem produktu lub informacją do jakiego systemu należą.

 

Nowe etykiety zawierają także nowe oznaczenia graficzne, które w intuicyjny sposób mają komunikować ważne informacje dodatkowe. Ikony BHP informują, jak należy się obchodzić z produktem; ikony segmentu wskazują, czy produkt jest przeznaczony do pojazdów użytkowych, czy do zastosowań przemysłowych; ikony systemu lakierniczego określają system, do którego należy produkt.

 

Wszystkie systemy lakiernicze Cromax zawierają też zmodernizowaną grafikę nad nazwą produktu, co ma pozwalać na szybką identyfikację. Kolor informuje do jakiej grupy należy dany produkt. Tym sposobem ma być łatwo i szybko zlokalizować pigmenty (tęczowy), żywice (czerwony), lakiery bezbarwne (niebiesko-szary), podkłady (zielony), aktywatory (ochra), rozcieńczalniki (niebieski), zmywacze i odtłuszczacze (turkusowy) oraz dodatki (szary).

Nowe etykiety Cromax są czytelne, intuicyjne i zawierają kolorowe oznaczenia. Co jednak najważniejsze – doskonale oddają wysoką jakość produktu Cromax wewnątrz puszki, dzięki czemu warsztaty mogą pracować w sposób optymalny. Kevin Torfs

 

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).