Nowa struktura Nexus w regionie adriatyckim | MOTOFAKTOR

Nowa struktura Nexus w regionie adriatyckim

person Adrian Januszkiewicz 4/12/2019

Nexus Automotive International zrobił ważny krok naprzód w Europie, ustanawiając regionalną organizację Nexus Automotive Adriatic.

Uruchomiony 18 listopada br. Nexus Automotive Adriatic, ma umożliwić zwiększenie liczby członków Nexusa w regionie, poprzez wzajemne i scentralizowane usługi, stymulowanie innowacji i maksymalne wykorzystanie możliwości biznesowych na rynku wtórnym.

 

Jakov Akmadžič, doświadczony lokalny specjalista na rynku części samochodowych, został mianowany N! Automotive Adriatic Business Managerem. Będzie pracował z N! Business Developerem Hubertem Slokiem w koordynowaniu działań Nexusa z nową organizacją.

Posiadanie lokalnej organizacji reprezentującej członków Nexusa i ich interesy w regionie Adriatyku oznacza, że ​​nasze cele będą łatwiejsze do osiągnięcia, ponieważ najlepsze praktyki i doświadczenia światowej sieci Nexus są w naszych rękach i mogą zostać wdrożone na naszych rozwijających się rynkach. Jakov Akmadžič N! Automotive Adriatic Business Manager

 

Nowa struktura ma zagwarantować bliższą współpracę między N! Członkami i N! Dostawcami, tworząc wartość dodaną dla obu stron. Ma to umożliwić także lepszą koordynację ważnych N! projektów, takich jak sieć NEXUSAUTO, N! Akademia i N! Centrum Wiedzy, a także dalsze możliwości przez N! Biuro Zaopatrzenia.

 

N! Automotive Adriatic składa się z Grupy GMT (Anet, Adel, IST), Gazela, EuroAuto, Debria, Rapidex, Auto Hrvatska, Kriss & Tom, SR Megauto, AutoMilovanovic, Unitrade i Jehona, potwierdzonych wcześniej jako N! Członkowie.

GMT jest obecny na rynku części samochodowych od ponad 27 lat. Niedawno konkurencja zmusiła graczy do optymalizacji zasobów wewnętrznych i przyjęcia elastycznej infrastruktury informatycznej i logistycznej. Ponadto, ze względu na presję cenową i ulepszony portfel produktów, potrzebne jest rozszerzone finansowanie, dlatego na rynku odbywa się coraz więcej działań związanych z fuzjami i przejęciami. Dołączenie do grupy kupującej jest jedną z alternatywnych metod generowania zbiorowej materialności i znajdowania nowych sposobów pracy dla jej członków. Jako członek NEXUS daje to dodatkowy wymiar biznesowi, a globalne i regionalne sojusze w nim dają nam większe szanse na wzmocnienie i zwiększenie naszej konkurencyjności. Tomaz Gider Właściciel GMT
Utworzenie lokalnych / regionalnych organizacji działało bardzo dobrze na wielu innych rynkach i cieszę się, że to, teraz standardowe, podejście zostało przyjęte na Adriatyku. Daje to Nexusowi większy udział, a N! Członkowie i Dostawcy skorzystają z najlepszych lokalnych i scentralizowanych inicjatyw. Thierry Mugnier CFO Nexusa

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).