Nowa skrzynia z kołami od Milwaukee już w sprzedaży | MOTOFAKTOR

Nowa skrzynia z kołami od Milwaukee już w sprzedaży

person Adrian Januszkiewicz 22/02/2022

Firma Milwaukee wprowadza kolejny element do modułowego systemu przechowywania PACKOUT, jakim jest skrzynia na narzędzia z kołami.

Najnowsza skrzynia jest elementem modułowego systemu przechowywania PACKOUT, który już teraz składa się kilkudziesięciu produktów. Została ona zaprojektowana tak, aby zapewnić bezpieczeństwo przechowywanym w niej narzędziom, akumulatorom czy ładowarkom. Wykonana jest z odpornych na uderzenia polimerów co ma zapewniać trwałość w miejscu pracy i gwarantować bezpieczeństwo zawartości. Dzięki wysokiemu stopniowi ochrony i specjalnej uszczelce pokrywy, narzędzia są chronione przed wodą i zanieczyszczeniami.

 

Nowa skrzynia w systemie PACKOUT dzięki zwiększonej pojemności umożliwia przechowywanie dużych narzędzi oraz materiałów. Skrzynia na narzędzia może przetransportować 113 kilogramów zawartości, co ma gwarantować uchwyt klasy przemysłowej, który ma taki sam udźwig. Dzięki 23 centymetrowym kołom ułatwiono przemieszczanie skrzyni po trudnym terenie np. przez budowę czy błoto. Jej dokładne wymiary to 956 mm x 609 mm x 401 mm.

 

Nowa skrzynia na kołach PACKOUT łączy się ze wszystkimi innymi modułowymi elementami systemu, dzięki czemu jest dobrą bazą do budowy zestawu i dopasowania kolejnych jego elementów. Górna pokrywa skrzyni jest ukształtowana w taki sposób, że umożliwia wpięcie dwóch skrzyń PACKOUT obok siebie.

Specjalnie opracowany system szyn montażowych PACKOUT umożliwia montowanie elementów na ścianach pojazdów, w sklepach lub garażach, zapewniając łatwy dostęp, szybkie wpięcie i wypięcie, a także bezpieczeństwo zawartości. System ten otrzymał na początku 2022 roku certyfikat DEKRA. Firma przeprowadziła szczegółowe testy, wykonane zgodnie z normą DIN EN 12642, podczas których sprawdzono zastosowanie w pojazdach do 3,5 tony. Certyfikat DEKRA, potwierdza, że szyny PACKOUT gwarantują bezpieczny transport elementów systemu na ścianach samochodu.

 

System PACKOUT został zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach użytkowników, którzy z dostępnych modułów mogą stworzyć ponad różnych 100 kombinacji. Użytkownicy mają możliwość dowolnego łączenia i wymiany poszczególnych elementów z szerokiej oferty wszechstronnych i wytrzymałych skrzyń, organizerów czy toreb na narzędzia od Milwaukee. Ujednolicony system łączenia elementów sprawia, że można je wszystkie bezpiecznie mocować tworząc jeden zestaw.

 

Źródło: Milwaukee

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).